Naujienos

 • Asmens apsaugos priemonės iš Kinijos

  2020-03-29

  2020-03-29 ryte gautos asmens apsaugos priemonės iš Kinijos, kurias paskirstė ligoninėms Sveikatos apsaugos ministerija.

  Ligoninė gavo 16.000 respiratorių FFP2, 1850 apsauginių akinių, 9.000 porų apsauginių vienkartinių pirštinių.

   

  Gauti respiratoriai, juos dėvint, galioja 4 val. Per parą tokių respiratorių ligoninėje bus panaudota apie 3000. Jų pakaks 5-6 paroms.

  Apsauginių akinių ir pirštinių pakaks ilgesniam laikui.

   

  Visos šios priemonės bus skirtos ligoninės darbuotojams.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Informacija dėl koronaviruso (COVID-19) Klaipėdos universitetinėje ligoninėje

  2020-03-29

  Kasdien daugėja asmenų, kuriems nustatomas užsikrėtimas Covid19 virusu.

  Šiuo metu ligoninėje gydomi 41 pacientas, kuriems nustatytas užsikrėtimas Covid19 virusu. 11 pacientų, kuriems nustatytas užsikrėtimas Covid19 virusu, jiems sveikstant ir esant saviizoliacijos galimybei, išleisti į namus.

  Covid19 virusas neaplenkia ir ligoninės medikų. Iki šios dienos penkiems gydytojams ir dešimt slaugytojų nustatytas užsikrėtimas Covid19 virusu. Du medikai gydomi ligoninėje, kiti, esant saviizoliacijos ir ambulatorinio gydymo galimybėms, gydosi namuose. Visų sveikatos būklės patenkinamos.

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Pacientų dėmesiui

  2020-03-27

  Karantino metu ribojamas ambulatorinių konsultacinių paslaugų teikimas, didžioji dalis konsultacijų bus teikiamos telefonu ar internetu.

  TEIKIAMOS:

  1. Chemoterapijos tęsimui, hormonų terapijai.
  2. Chemoterapijos, radioterapijos skyrimas, medikamentinės (tabletėmis) terapijos tęsimas vykdomas po konsultacijos telefonu su gydančiuoju gydytoju onkologu ar urologu.
  3. Teikiama onkologinė chirurginė pagalba.
  4. Skambinti onkologinio atvejo vadybininkei S.Savickaitei tel.8 46 396586.

  LAIKINAI NETEIKIAMOS:

  1. Okulisto.
  2. Skausmo gydytojo.
  3. LOR gydytojo.
  4. Akušerio ginekologo.
  5. Klinikinio genetiko.
  6. Dermatovenerologo konsultacijos.

   

  Ligoninės administracija

  plačiau
 • Dėl ambulatorinių paslaugų teikimo

  2020-03-25

  Primename, kad įvedus karantiną ribojamas ambulatorinių paslaugų teikimas, ir didžioji dalis konsultacijų teikiama nuotoliniu (telefoniniu ir internetiniu) būdu. Neskubūs ambulatoriniai vizitai atšaukiami, planinių neskubių ambulatorinių konsultacijų registracija nevykdoma. Gydytojo specialisto konsultacijai registruojama telefonais (8 46) 396568, 396523, 396594, 396684, 396677, prieš tai gavus šeimos gydytojo siuntimą (elektroniniu būdu).

  Planiniai naujagimių ir vaikų skiepijimai nėra atidedami.

  Pacientai, kuriems reikalinga būtinoji pagalba, ir toliau gali kreiptis į  priėmimo-skubios pagalbos skyrių.

  plačiau
 • Informacija dėl koronaviruso (COVID-19) prevencijos Klaipėdos universitetinėje ligoninėje

  2020-03-25

  Koronavirusu užsikrėsti galima bet kur – parduotuvėse, gatvėse, parkuose ir kitur. Tačiau medikams ir kitiems ligoninės darbuotojams didelė rizika užsikrėsti darbe.

  Įvertindami tai,  kaip ir buvo suplanuota, nuo kovo 25 dienos pradėti tirti ligoninės darbuotojai dėl galimo užsikrėtimu koronavirusu (COVID 19). Pirmiausia tiriami visi darbuotojai, dirbantys infekcinių ligų korpuse, su COVID 19 sergančiais ir įtariamaisiais dėl koronaviruso infekcijos. Taip pat tiriamas personalas padidintos rizikos skyriuose – priėmimo, pulmonologijos, radioterapijos ir kituose skyriuose.

  Visi tyrimai atliekami ligoninės laboratorijose.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Padėka

  2020-03-24

  MIELI RĖMĖJAI, MIESTIEČIAI IR KRAŠTIEČIAI,

  Paskutiniu metu vis daugiau visuomeninių organizacijų, bendrovių bei privačių asmenų stengiasi pagal savo galimybes prisidėti ir paremti mūsų ligoninę, kad sveikatos priežiūros specialistai galėtų veiksmingiau susidoroti su ekstremaliąja situacija, palietusia ne tik mūsų mylimą miestą Klaipėdą, bet ir visus Lietuvos žmones.

  Šios iniciatyvos labai svarbios ne vien materialine pagalba. Tai solidarumas bei paramos gestas tokiu metu, kai mūsų medicinos darbuotojai kasdien, negailėdami savo jėgų ir laiko, grumiasi su vis didesniais iššūkiais ir išbandymais, rizikuodami savo sveikata.   

  Deja, kai kurie pavieniai asmenys, manipuliuodami žmonių jausmais, siekdami savanaudiškų tikslų, platina tikrovės neatitinkančią, iškraipytą informaciją, neva “ligoninės darbuotojas” pardavinėja asmens apsaugos priemones, neva kažkur dingsta gauta parama.

  Patikiname rėmėjus, miesto ir regiono gyventojus, kad visa gauta parama kruopščiai apskaitoma, pajamuojama ir skiriama ligoninės darbuotojų apsaugai bei kitai veiklai užtikrinti.

  Mes, Klaipėdos universitetinės ligoninės medikai ir kiti darbuotojai, toliau dirbsime, kad Jūs būtumėte sveiki.

  Nuoširdus AČIŪ JUMS už paramą mūsų bendruomenės ir pacientų vardu.

  Vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis

  Dar kartą dėkojame rėmėjams

  plačiau
 • Ligoninės administracijos informacija

  2020-03-22

  Nustačius vienai ligoninės gydytojai COVID 19 infekciją, nors užsikrėtimo šaltinis nėra žinomas, padidėjo rizikos lygis personalui. Todėl, gavus rezervo papildymą, į skyrius, kurie yra padidintos rizikos (operacinės, priėmimo skyriai ir kiti) išduotas asmens apsaugos priemonių papildymas: 150 apsauginių skydelių, 100 respiratorių, 300 chirurginių kaukių, didelis kiekis vienkartinių pirštinių, kombinezonų ir kitų asmens apsaugos priemonių.

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Padėka Klaipėdos universitetinės ligoninės darbuotojams

  2020-03-22

  Dirbti savanoriais ketvirtame (infekcinių ligų) korpuse, kur tiriami ir gydomi pacientai dėl COVID 19 infekcijos, pasisiūlė dešimtys slaugytojų ir eilė įvairių specialybių gydytojų iš kitų klinikinių skyrių. Infekcinių ligų korpuse jau visą mėnesį pamainomis dirba 20 gydytojų infektologų ir kitų specialybių gydytojų, 40 slaugytojų, vyresniųjų slaugos administratorių visos paros postas, slaugytojų padėjėjai, maisto išdavėjai, valymo operatoriai.

  Nuoširdžiai dirba administracijos ir inžinierinio technikos departamento darbuotojai – informatikai, šaltkalviai santechnikai, elektrikai, liftininkai ir kiti darbuotojai.

  Labai operatyviai į infekcinių ligų korpuso palatas buvo įvestas deguonis – vienu metu jis gali būti tiekiamas 69 pacientams.

  Puikiai dirba COVID 19 infekcijos valdymo grupė, departamento ir skyrių vedėjai.

  Mus supranta, remia ir palaiko Klaipėdos miesto savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas, administracija.

  Už situacijos supratimą, darbą susitelkus, be panikos šiuo COVID 19 epidemijos atveju nuoširdžiai dėkoju visiems ligoninės darbuotojams. Tikiu mūsų bendruomenės žmonėmis, jų atsidavimu savo pasirinktai mediko profesijai.  Tikiu, kad susidorosime su šiais neeiliniais iššūkiais ir toliau  padėsime mūsų miesto ir regiono žmonėms.

   

  Vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis

  plačiau
 • Informacija dėl koronaviruso (COVID-19) Klaipėdos universitetinėje ligoninėje

  2020-03-22

  Šių metų kovo 20 dieną ligoninės vyriausiasis gydytojas pasirašė sutartį su Harbin Shangyang Trading Co. Ltd (Kinija) firma dėl darbuotojų asmens apsaugos priemonių įsigijimo: respiratorių 12.000, veido kaukių – 40.000, apsauginių akinių – 6.000, apsauginių kepuraičių – 40.000, vienkartinių apsauginių chalatų – 200.000, apsauginių kombinezonų – 6.000, vienkartinių nesterilių pirštinių – 124.000, bachilų – 24.000.

  Visa tai tikimasi gauti artimiausiu metu.

  Pirkimas konsoliduotas su LSMU Kauno klinikomis.

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Informacija dėl koronaviruso (COVID-19) Klaipėdos universitetinėje ligoninėje

  2020-03-21

  Klaipėdos universitetinės ligoninės molekulinėje laboratorijoje nustatyti dar 8 nauji COVID -19 infekcijos susirgimo atvejai, iš jų šešiems paimti tyrimai Klaipėdos mobiliajame patikros punkte. Vienas iš Klaipėdos mobiliajame patikros punkte paimtų teigiamų tyrimų yra mūsų gydytojos, dirbančios klinikiniame skyriuje, kuris yra kitame korpuse nei tiriami ir gydomi su COVID -19 infekcija pacientai. Užsikrėtimo šaltinis nėra žinomas.  Gydytoja darbo metu dėvėjo privalomas asmens apsaugos priemones. Gydytoja gydosi namuose, taiko saviizoliacijos priemones, jaučiasi gerai. Galimai turėjusiems kontaktą su šia gydytoja taip pat taikomos saviizoliacijos priemonės  14 dienų (5 gydytojoms ir 5 slaugytojoms).

  Iš nustatytų teigiamų atvejų yra dar vienas gydytojas, kuris dirba kitoje miesto ligoninėje.

  Ligoninės administracija

  plačiau