Naujienos

Pilvo ir krūtinės chirurgijos klinikoje stažavosi Odesos nacionalinio medicinos centro chirurgai

2023-04-03

Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė“ Pilvo ir krūtinės chirurgijos klinikoje stažavosi Odesos nacionalinio medicinos centro chirurgai broliai Jevgenijus ir Aleksandras Kvasnevskiai.

Jaunieji medikai sako, kad ligoninėje įgijo neįkainojamos patirties ir žinių. Pasak jų,  Klaipėdos universiteto ligoninė – viena moderniausių gydymo įstaigų, kurioje teko lankytis.

„Džiaugiamės, kad galėjome praktikuotis su naujausiomis technologijomis bei gilinti įgūdžius, plėsti žinias chirurgijos srityje. Ypatingai sužavėjo robotinė chirurgija. Niekada nepamiršime visko, ko išmokome iš vieno garsiausio chirurgijoje profesionalo – prof. habil. dr. Narimanto Evaldo Samalavičiaus.

Svečiai iš Ukrainos taip pat dėkoja visam ligoninės personalui už svetingumą, palaikymą, geranoriškumą dalintis patirtimi ir gerumą, jiems parodytą viešnagės. „Jautėmės kaip namie ir visada žinojome, kad galime pasikliauti patyrusiais specialistais ir užduoti mums aktualius profesinius klausimus. Aplankyti šią ligoninę rekomenduosime ir kolegoms“, – vizito Klaipėdos universiteto ligoninėje įspūdžiais dalijosi broliai.

Įgytą praktiką jie pritaikys Odesos ligoninėje bei dalinsis žiniomis su savo kolegomis.

Atgal