Naujienos

Vyriausiojo gydytojo sveikinimas Tarptautinės slaugytojų dienos proga

2021-05-12

„Slauga — vienas iš sunkiausių užsiėmimų. Jį pasirinkti gali paskatinti užuojauta, tačiau pagrindinis veiksmingumo raktas šiame darbe — išmanymas“

(Marija Adelaidė Nating)

Gerbiami ligoninės slaugytojai,

Pavasaris į sunkią ir nepaprastai atsakingą kasdienybę atlydėjo profesinę šventę – Tarptautinę slaugytojų dieną.

Šiandien mus sveikina sodų žydėjimo skaidrus baltumas, dosni saulės šviesa – tai lyg dovana už tylų kasdieninį didvyriškumą, atiduodant save po dalelę kitiems.

Ligoninės slaugytojai yra tam tikras mūsų ligoninės veidas. Jūs visada esate šalia žmogaus, kuriam kaip niekad reikalinga atjauta ir pagalba – šalia sergančio žmogaus,  kuriam pasakote raminantį žodį, atjaučiate žvilgsniu ar prisilietimu. Nuo Jūsų profesionalumo, sukauptų žinių, atkaklumo ir ryžtingumo bei asmeninės savybės – meilės žmogui  šiandien priklauso žmogaus sveikata ir  gyvybė.

Nuoširdžiai dėkoju už kilnų darbą koronaviruso pandemijos metu. Jūs esate puikus pavyzdys, kad kova su nematomu priešu ekstremalioje situacijoje gali būti kupina pasiaukojimo, nuoširdumo ir gerų rezultatų.

Nuoširdžiausi sveikinimai Jums! Linkiu kantrybės, sumanumo ir sėkmės, grumiantis už kiekvieno paciento sveikatą ir gyvybę! Linkiu, kad niekada neprarastumėte vilties, būtumėte sumanūs, nuoširdžiai dirbantys mylimą darbą ir šiuolaikiški.

Būkite sveiki Jūs ir Jūsų artimieji.

 

Su nuoširdžia  pagarba
prof. Vinsas Janušonis
Klaipėdos universitetinės ligoninės
Vyriausiasis gydytojas

Atgal