Naujienos

Padėka Klaipėdos universitetinės ligoninės darbuotojams

2020-03-22

Dirbti savanoriais ketvirtame (infekcinių ligų) korpuse, kur tiriami ir gydomi pacientai dėl COVID 19 infekcijos, pasisiūlė dešimtys slaugytojų ir eilė įvairių specialybių gydytojų iš kitų klinikinių skyrių. Infekcinių ligų korpuse jau visą mėnesį pamainomis dirba 20 gydytojų infektologų ir kitų specialybių gydytojų, 40 slaugytojų, vyresniųjų slaugos administratorių visos paros postas, slaugytojų padėjėjai, maisto išdavėjai, valymo operatoriai.

Nuoširdžiai dirba administracijos ir inžinierinio technikos departamento darbuotojai – informatikai, šaltkalviai santechnikai, elektrikai, liftininkai ir kiti darbuotojai.

Labai operatyviai į infekcinių ligų korpuso palatas buvo įvestas deguonis – vienu metu jis gali būti tiekiamas 69 pacientams.

Puikiai dirba COVID 19 infekcijos valdymo grupė, departamento ir skyrių vedėjai.

Mus supranta, remia ir palaiko Klaipėdos miesto savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas, administracija.

Už situacijos supratimą, darbą susitelkus, be panikos šiuo COVID 19 epidemijos atveju nuoširdžiai dėkoju visiems ligoninės darbuotojams. Tikiu mūsų bendruomenės žmonėmis, jų atsidavimu savo pasirinktai mediko profesijai.  Tikiu, kad susidorosime su šiais neeiliniais iššūkiais ir toliau  padėsime mūsų miesto ir regiono žmonėms.

 

Vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis

Atgal