Naujienos

Medicinos darbuotojų diena paminėta muzikos garsais

2021-04-28

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje vakar, minint Medicinos darbuotojų dieną, skambėjo muzika.Vakcinacijos centre gydytojams ir slaugytojams trumpą koncertą dovanojo džiazo muzikantai Laimonas Urbikas ir Saulius Šiaučiulis, o vėlyvą popietę ligoninės kolektyvui muzikinius kūrinius skyrė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistai Jonas Sakalauskas ir Monika Pleiškytė bei kiti atlikėjai. 
Visiems ligoninės darbuotojams Medicinos darbuotojų dienos proga buvo skirtas įspūdingas Lietuvos operos ir baleto teatro artistų koncertas. Jį ribota dalis darbuotojų, laikantis saugumo reikalavimų stebėjo gyvai. O didžioji dalis darbuotojų koncertu galėjo mėgautis nuotoliniu būdu. 
„Nors koronavirusas vis dar pažeria netikėtumų, svarbiausia – esame stipri, sutelkta komanda, drąsiai priimanti iššūkius, gebanti imtis greitų sprendimų ir kasdien dirbti pacientų gerovei. Mūsų stiprybė – vienybė. Tik bendras komandinis darbas leidžia mums didžiuotis tuo, kad esame viena pažangiausių įstaigų Lietuvoje. Klaipėdos universitetinės ligoninės pasiekimai – tai visų jūsų pasiekimai. Kartu ir toliau garsinkime ligoninės vardą klinikiniais, moksliniais pasiekimais, inovacijomis. Sveikinu visus darbuotojus su profesine švente ir dėkodamas už darbą linkiu būti sveikiems ir laimingiems tiek darbe, tiek šeimose. Kviečiu pasimėgauti nuostabiu nuzikiniu koncertu“, - Medicinos darbuotojų dienos proga ligoninės kolektyvą sveikino vyriausiasis gydytojas prof. habil.dr. Vinsas Janušonis. 
Pasak ligoninės darbuotojų, muzikinė dovana profesinės dienos proga itin pakylėjo. „Buvome labai pasiilgę koncertų, o ypač tokių profesionalių ir charizmatiškų atlikėjų. Džiugu, širdys klausantis koncerto tiesiog „dainavo“. Jautėsi dėmesingumas, sutelktumas, bendrystė“, - įspūdžiais dalijosi Vidaus ligų departamento vadovė Violeta Matukienė. 
Ligoninės darbuotojai vertina, kad šventės formatas buvo pritaikytas pandemijos diktuojamoms salygoms: sudaryta galimybė koncertą saugiai stebėti nutoliniu būdu. „Kiekvienais metais mes turėdavome galimybę susitikti visam dideliam kolektyvui šventiniame renginyje ir labai smagu, kad ši tradicija tokiu netradiciniu laiku ir būdu tęsiama.  Ačiū už šventinę nuotaiką klausant koncerto nuotoliniu būdu. Nors ir per kompiuterio ekraną, tačiau mintmis ir širdimi pabuvome  visi kartu su kolegomis. Visiems bendradarbiams, kolegoms linkiu kuo didžiausios sėkmės!”, - koncertu džiaugėsi Neonatologijos centro vadovė Albina Bulaukienė.

.

Atgal