Naujienos

Ligoninės informacija apie vakcinaciją

2020-12-29

Klaipėdos regiono ligoninėse rekomenduojamos prioritetinės grupės darbuotojų skiepijimas Covid-19 vakcina vyksta pagal iš anksto  suderintą ir patvirtiną planą.

Gruodžio 26 dieną buvo gautos 1950 vakcinos dozės. Vakcinacija pradėta gruodžio 27 dieną 8 val. ryte Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Iki gruodžio 29 dienos vidurdienio Klaipėdos regiono ligoninėse paskiepyta virš 1400 darbuotojų, iš jų 535 Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Šiuo metu skiepijimą  pilnai užbaigė Klaipėdos vaikų, Kretingos, Gargždų, Šilalės ir Šilutės ligoninės. Likusios ligoninės darbuotojų skiepijimą planuoja baigti rytoj.

Kai kurios darbuotojų grupės, tame tarpe Klaipėdos universitetinės ligoninės administracija, kol kas nėra paskiepyti Covid-19 vakcina, išskyrus vieną vyriausiojo gydytojo pavaduotoją medicinai, kuris dirba anesteziologu-reanimatologu, tiesiogiai susiduria su Covid-19 infekcija ir priklauso prioritetinei skiepijamų darbuotojų grupei.

Atkreiptinas dėmesys, kad ligoninių vyriausieji gydytojai (direktoriai) ir jų pavaduotojai, pagal savo darbo funkcijas tiesiogiai susiduria su Covid-19 infekuotais pacientais, ypač paslaugas dėl Covid-19 ligos (koronaviruso infekcijos) ir visų kitų ligų ir sveikatos sutrikimų teikimą organizuojančios asmens sveikatos priežiūros įstaigos, kokia yra Klaipėdos universitetinė ligoninė Klaipėdos ir Tauragės apskritims.

Dalis vyriausiųjų gydytojų (direktorių) ir jų pavaduotojų yra persirgę, arba šiuo metu serga Covid-19 liga ar net nuo Covid-19 ligos mirė.

Todėl daugelio šalies ligoninių vyriausieji gydytojai (direktoriai) ir jų pavaduotojai dėl darbo specifikos ligoninėse skiepijasi Covid-19 vakcina, tuo pačiu parodydami pavyzdį kolegoms, kurie skiepų nauda abejoja.

Ligoninės administracija

Atgal