Naujienos

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje vakcinacija vyksta įprastiniu ritmu

2021-04-28

Kaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL) tęsiama onkologinėmis ligomis bei ŽIV sergančių asmenų vakcinacija. Klaipėdos vakcinavimo centruose šią savaitę gautas mažesnis vakcinos kiekis šiam procesui įtakos neturi, nes penkioms didžiosioms Lietuvos ligoninėms, tarp jų ir KUL, vakcina skiriama atskirai ir ja vakcinuojamos tik Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) nustatytos pacientų grupės.

Šiuo metu KUL kviečia vakcinuotis šių tikslinių grupių pacientus:

Sergančius remisijos nepasiekusia onkologine liga ir kuriems taikomas aktyvus priešvėžinis gydymas (imunoterapija, taikinių terapija, chemoterapija, hormonoterapija, spindulinė terapija, chirurginis gydymas ir kt.) arba persirgusius onkologine liga ir aktyviai stebimus, kai po aktyvaus priešvėžinio gydymo pabaigos yra asmenys, sergantys onkologine liga, kuriems po aktyvaus gydymo ir (ar) ligos remisijos praėjo daugiau nei 24 mėn., bet ne daugiau nei 60 mėn.

Sergančius žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) sukelta liga (1.10 prioritetas).
Šių asmenų vakcinacija vykdoma Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Dėl 1.9 prioriteto pacientų vakcinacijos reikia kontaktuoti su ligoninės Onkologijos chemoterapijos klinika (tel. registracijai 846 396508; 846 396621; 846 396545); dėl 1.10 prioriteto – su ligoninės AIDS centru (tel. registracijai 846 396608).

 

 

Atgal