Naujienos

 • LIGONINĖS INFORMACIJA DĖL COVID-19

  2021-01-15

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 142854 Covid-19 tyrimai, nustatyti 14798  teigiami atvejai.

  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 562 tyrimai, nustatyti 103 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys.

  Per praeitą parą, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 5  pacientai.

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydoma 89 sergantys Covid-19 pacientai.

  72 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 46 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  17 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, 15 iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, kitiems dviem pacientams skiriama deguonies terapija.

  4 Covid-19 pacientams atliekamos hemodializės.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 124 ligoninės darbuotojai dėl Covid-19, teigiamų Covid-19 atvejų nebuvo.

  10 medikų (1 gydytojas ir 9 slaugytojos) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.

  Ligoninės informacija

  2021-01-15

  plačiau
 • Klaipėdos universitetinėje ligoninėje sėkmingai baigtas pirmasis vakcinacijos etapas

  2021-01-15

  Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL), organizuojančioje sveikatos priežiūros paslaugų dėl COVID-19 ligos teikimą ir paslaugų organizavimą Klaipėdos ir Tauragės apskrityse, sėkmingai baigtas pirmasis koronaviruso vakcinacijos etapas. Paskiepyti visi, išreiškę norą kovidinių ligoninių darbuotojai, garbaus amžiaus sunkiausiomis ligomis sergantys pacientai, regiono greitosios medicinos pagalbos darbuotojai (GPM).

   

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2021-01-13

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikta 141681 Covid-19 tyrimas, nustatyti 14595  teigiami atvejai.

  Per praeitą parą laboratorijoje atlikta 616 tyrimų, nustatyta 112 naujų infekuotų Covid-19 virusu asmenų.

  Per praeitą parą, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 7  pacientai.

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydoma 90 sergančių Covid-19 pacientų.

  74 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 52 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  16 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, 13 iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, kitiems trims pacientams skiriama deguonies terapija.

  5 Covid-19 pacientams atliekamos hemodializės.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 86 ligoninės darbuotojai dėl Covid-19, vienam nustatytas Covid-19 infekuotumas.

  15 medikų (3 gydytojai ir 12 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.

   

  Ligoninės informacija

  2021-01-13

  plačiau
 • Atliktas pakartotinas profesinės rizikos vertinimas, atsižvelgiant į darbuotojų susirgimo COVID-19 liga grėsmę

  2021-01-13

  Vadovaudamasis Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo 19 straipnio 2 punkto 1-mu papunkčiu bei LR Valstybinės darbo inspekcijos ,,Rekomendacijomis darbdaviams kaip apsaugoti riziką susirgti COVID-19 liga patiriančius asmenis nuo užsikrėtimo darbo metu” ir, siekdamas tinkamai suvaldyti COVID-19 ligos plitimą bei užtikrinti COVID-19 ligos prevenciją, 2020 m. gruodžio 8 d. vyriausiojo gydytojo įsakymu Nr.238 p.4 atliktas pakartotinas profesinės rizikos vertinimas, atsižvelgiant į darbuotojų susirgimo COVID-19 liga grėsmę. Profesinės rizikos (biologinių veiksnių - COVID-19) vertinimą atliko Uždaroji akcinė bendrovė ,,SDG”. Informacija apie ligoninėje taikomas prevencines priemones, siekiant užkirsti kelią COVID-19 ligos plitimui, surinkta pagal skyriams UAB ,,SDG” pateiktą klausimyną. Atsižvelgiant į profesinės rizikos vertinimą, prevencinės priemonės nuo COVID-19 ligos be išimties taikomos visiems darbuotojams laikantis teisinių reikalavimų ir naujausių LR teisės aktų.

  plačiau
 • LIGONINĖS INFORMACIJA DĖL COVID-19

  2021-01-11

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 140548 Covid-19 tyrimai, nustatyti 14393 teigiami atvejai. 
  Per praeitą savaitę laboratorijoje atlikti 4009 tyrimai, nustatyti 1023 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys. 

  Per praeitą savaitę, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 54  pacientai. 
  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 96 sergantys Covid-19 pacientai.
  77 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 50 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. 
  19 pacientų gydomi reanimacijos skyriuje, šešiolikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija,  kitiems trims skiriama deguonies terapija.
  Keturiems sergantiems Covid-19 pacientams taikoma hemodializė.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo. 

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 662 ligoninės darbuotojai, 17 nustatytas Covid-19 infekuotumas.
  14 medikų (3 gydytojai ir 11 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.


  Ligoninės informacija
  2021-01-11

  plačiau
 • KUL dėl COVID-19 nestabdo skubios ir planinės pagalbos

  2021-01-08

  KUL yra ne tik kovidinė ligoninė, koordinuojanti COVID-19 situaciją Vakarų Lietuvoje. Įstaiga ir karantino metu teikia visas specializuotas planines bei skubias stacionarines, ambulatorines konsultacines paslaugas viso regiono gyventojams.

  KUL medikams svarbūs visi pacientai: ir tie, kurie serga sudėtingiausia COVID-19 ligos forma ir gydomi Infekcinių ligų korpuse, ir tie, kuriems per šį pandemijos laikotarpį reikia kitų sveikatos priežiūros paslaugų.

  Kasdien ligoninėje vykdoma chirurgijos, terapinio profilio sergančiųjų diagnostika ir gydymas. Atliekamos procedūros, laboratoriniai, echoskopiniai, endoskopiniai, radiologiniai, kompiuterinės tomografijos ir kiti tyrimai. Dirba chirurgijos, vidaus ligų, onkologijos, akušerijos-ginekologijos ir visų kitų profilių specialistai. Planinės operacijos atliekamos, taip pat ir robotinės, kurių jau atlikta virš 400 pacientų iš visos Lietuvos.

  „Nė vienai dienai nebuvome sustabdę darbų – tiek dienos stacionaras, tiek ambulatorinės paslaugos, tiek stacionarinės paslaugos buvo ir yra teikiamos kaip ir anksčiau. Darbui su kovidiniais ligoniais skirtas atskiras Infektologijos skyrius“, – pabrėžia KUL vadovas prof. habil. dr.  Vinsas Janušonis.

  Nereikia pamiršti, kad nors pandemijos fone COVID-19 infekcija yra ypatingai svarbi sveikatos apsaugos sistemai, bet tai nėra vienintelė liga. KUL Chirurgijos departamento vadovas prof. habil. dr. Narimantas Evaldas Samalavičius, atkreipia dėmesį, kad yra nemažai susirgimų, tame tarpe chirurginių, kurių gydymo atidėjimas yra pavojingas. „Išmokome gyventi ir dirbti naujomis sąlygomis. Pacientai privalo suprasti, kad sveikatos priežiūros paslaugas reikia atlikti laiku”, – planinių ir skubios pagalbos paslaugų svarbą akcentuoja KUL medikai.

  Onkologinėmis ligomis sergantiems ligoniams tiek pirmos pandemijos bangos metu 2020-ųjų metų pavasarį, tiek šiuo metu chirurginės operacijos yra atliekamos taip pat efektyviai, kaip ir iki pandemijos. Visa onkologinė pagalba teikiama įprasta tvarka, pilnos apimties ir be apribojimų.

  Ligoninėje nenutrūkstamai pilna apimtimi veikia kosnultacinė poliklinika, kur tiekiamos kontaktinės (žinoma ir nuotolinės) konsultacijos įvairiomis ligomis sergantiems ligoniams. Ambulatorinėms konsultacijoms pacientai priimami be COVID-19 tyrimo ir neturintys šios ligos simptomų. „Gydytojai pacientus priima apsirengę trečio lygio apsaugos priemonėmis. Visą konsultacijos laiką dėvimos apsauginės veido kaukės, dezinfekuojamos rankos, matuojama kūno temperatūra, vėdinami kabinetai”, – darbo kasdienybę pasakoja KUL darbuotojai.

  Pacientai registruojami įprasta tvarka. Į ligoninę atvykusiems pacientams matuojama temperatūra, pacientai privalo užpildyti deklaraciją dėl COVID-19 ligos simptomų.  Visiems be išimties planiniams pacientams prieš hospitalizaciją į ligoninę atliekami koronaviruso testai.

   

   

  plačiau
 • LIGONINĖS INFORMACIJA DĖL COVID-19

  2021-01-06

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 137860 Covid-19 tyrimų, nustatyta 13681  teigiamas atvejis.

  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 663 tyrimai, nustatyti 167 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys.

  Per praeitą parą, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 14  pacientų.

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 113 sergantys Covid-19 pacientai.

  86 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 68 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  27 pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, 21 iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, kitiems šešiems pacientams skiriama deguonies terapija.

  3 Covid-19 pacientams atliekamos hemodializės.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 108 ligoninės darbuotojai dėl Covid-19, vienam nustatytas Covid-19 infekuotumas.

  22 medikai (5 gydytojai ir 17 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.

   

  Ligoninės informacija

  2021-01-06

  plačiau
 • Klaipėdos universitetinėje ligoninėje tęsiama vakcinacija

  2021-01-05

  Klaipėdos universitetinę ligoninę (KUL), organizuojančią sveikatos priežiūros paslaugų dėl COVID-19 ligos teikimą ir paslaugų organizavimą Klaipėdos ir Tauragės apskrityse, pasiekė antroji vakcinos siunta (3900 dozių). Rytoj bus skiepijami visi ligoninės darbuotojai. Prieš skiepijant, bus atliekamas greitasis koronaviruso antikūnių testas.

  Klaipėdos universitetinė ligoninė organizuoja sveikatos priežiūros paslaugų dėl COVID-19 ligos teikimą ir paslaugų organizavimą Klaipėdos ir Tauragės apskrityse. Nuolat bendraujama su šiame regione veikiančiomis pagrindinėmis stacionarines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiomis įstaigomis. Rytoj vakcinacija tęsiama ne tik Klaipėdos universitetinėje, bet ir Klaipėdos Respublikinėje bei Klaipėdos jūrininkų ligoninėse. Kitose atraminėse ligoninėse – Klaipėdos vaikų, Kretingos, Gargždų, Šilutės, Šilalės, Tauragės ligoninėse – darbuotojai bus skiepijami ketvirtadienį.

  Ketvirtadienį planuojama pradėti skiepyti Greitosios medicinos pagalbos ir Palangos reabilitacijos ligoninės darbuotojus.Ketvirtadienį-penktadienį taip pat bus pradedami skiepyti garbaus amžiaus sunkiausiomis ligomis sergantys pacientai.

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2021-01-04

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 136539 Covid-19 tyrimai, nustatyti 13370 teigiamų atvejų.

  Per praeitą savaitę laboratorijoje atlikta 3296 tyrimai, nustatyti 996 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys.

  Per praeitą savaitę, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 51  pacientas.

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 130 sergančių Covid-19 pacientų.

  106 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 64 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  24 pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, šešiolikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija,  kitiems aštuoniems skiriama deguonies terapija.

  Trims sergantiems Covid-19 pacientams taikoma hemodializė.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 646 ligoninės darbuotojai, 25 nustatytas Covid-19 infekuotumas.

  26 medikai (3 gydytojai ir 23 slaugytojos) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.

  Ligoninės informacija

  2021-01-04

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-12-30

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 134429 Covid-19 tyrimai, nustatyta 12700  teigiamų atvejų. 

  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 619 tyrimų, nustatyti 154 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys. 

  Per praeitą parą, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 10  pacientų saviizoliacijai. 

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 121 sergantis Covid-19 pacientas. 
  93 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 54 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. 
  28 pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, keturiolikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, vienam High flow deguonies terapija, kitiems trylikai pacientų skiriama deguonies terapija.
  3 Covid-19 pacientams atliekamos hemodializės.
   
  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo. 

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 139 ligoninės darbuotojai dėl Covid-19, trims nustatytas Covid-19 infekuotumas.
  32 medikai (5 gydytojai ir 27 slaugytojos) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.


  Ligoninės informacija

  2020-12-30

  plačiau
 • Ligoninės informacija apie vakcinaciją

  2020-12-29

  Klaipėdos regiono ligoninėse rekomenduojamos prioritetinės grupės darbuotojų skiepijimas Covid-19 vakcina vyksta pagal iš anksto  suderintą ir patvirtintą planą.

  Gruodžio 26 dieną buvo gautos 1950 vakcinos dozės. Vakcinacija pradėta gruodžio 27 dieną 8 val. ryte Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Iki gruodžio 29 dienos vidurdienio Klaipėdos regiono ligoninėse paskiepyta virš 1400 darbuotojų, iš jų 535 Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Šiuo metu skiepijimą  pilnai užbaigė Klaipėdos vaikų, Kretingos, Gargždų, Šilalės ir Šilutės ligoninės. Likusios ligoninės darbuotojų skiepijimą planuoja baigti rytoj.

  plačiau
 • LR Prezidento sveikinimas-padėka

  2020-12-28

  Brangieji, 

  nuoširdžiai dėkojame už Jūsų darbą, už Jūsų pašaukimą. 

  Per Jūsų rankas vyksta stebuklai: jos grąžina žmones į gyvenimą, teikia viltį, mažina skausmą.  

  Jūsų profesionalumas, atsidavimas ir atjauta padeda Lietuvai įveikti pandemiją. 

  Šv. Kalėdų šviesos, gerovės ir sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms! 

   

  Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, ponia Diana Nausėdienė ir Prezidento komanda 

  plačiau
 • Klaipėdos universitetinėje ligoninėje sėkmingai pradėta vakcinacija

  2020-12-27

  Šiandien gruodžio 27 d. 8 val. Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL) prasidėjo darbuotojų skiepijimas COVID-19 vakcina. Pirmiausiai skiepijami priešakinėse linijose ir padidintos rizikos padaliniuose dirbantys sveikatos priežiūros specialistai. Tai istorinis įvykis medikų bendruomenei, skelbiantis viltingo etapo, kuomet į grėsmingą koronaviruso infekciją reaguosime ne bėgdami paskui ją, o kovodami, pradžią.
  Vakcina prioritetine tvarka skiriama rizikingiausiuose padaliniuose, skyriuose dirbantiems medikams, tiesiogiai kontaktuojantiems su COVID-19 sergančiais žmonėmis bei pagal tikimybę daugiausia rizikos užsikrėsti COVID-19 liga turintiems darbuotojams.
  Sekmadienį paskiepyti 53 gydytojai, 76 slaugytojos ir akušerės bei 31 kito personalo darbuotojų.
  Klaipėdos universitetinė ligoninė organizuoja sveikatos priežiūros paslaugų dėl COVID-19 ligos teikimą ir paslaugų organizavimą Klaipėdos ir Tauragės apskrityse. Nuolat bendraujama su šiame regione veikiančiomis pagrindinėmis stacionarines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiomis įstaigomis. Pirmadienį (gruodžio 28 d.) ryte vakcina bus transportuojama ir perduodama Klaipėdos Respublikinei, Klaipėdos jūrininkų, Klaipėdos vaikų, taip pat Kretingos, Gargždų, Šilutės, Šilalės, Tauragės ligoninėms.
  Pirmieji pasiskiepiję KUL medikai vakciną įvardija didžiųjų metų švenčių stebuklu ir priemone, padėsiančia suvaldyti grėsmingą pandemiją. „Šventinis rytas. Džiaugiuosi, kad mes, dirbantys tiesiogiai su sergančiais koronavirusu pacientais, turėjome galimybę pasiskiepyti pirmieji. Skiepai, pagrįsti mokslu - viltis grįžti į įprastą darbo ritmą ir gyvenimą. Tai lyg žiburys itin įtemptais pastaraisiais mėnesiais. Tikiu, kad vakcina, medikų bendruomeniškumas, sutelktumas ir bendras darbas nugalės klastingą virusą“, - mintimis dalijasi sekmadienį pasiskiepijusi Infekcinių ligų korpuse dirbanti slaugytoja.
  Prasidėjęs skiepijimas ne tik palengvins medikų darbą, bet ir sumažins kasdienę psichologinę įtampą akis į akį susiduriant su koronavirusu. „Esame reikalingi pacientams. Pagaliau turime būdą, kaip apsisaugoti nuo COVID-19. Tai ženkliai sumažins psichologinę įtampą“, -  skiepų reikšmę pabrėžia jau pasiskiepijęs KUL medikas.
  Skiepijimo procedūra, pasak pasiskiepijusių medikų,  lygiai tokia pati kaip skiepijantis nuo gripo. „Visiškai neskausminga, tiesiog paprasta vakcinacijos procedūra, tačiau jos reikšmė - didžiulė. COVID-19 vakcina - mokslo pergalė, proveržis medicinoje ir vienintelė patikima apsisaugojimo nuo koronaviruso priemonė. Mums, medikams, tai lyg gelbėjimosi ratas skęstant. Būtų neatleistina klaida juo nepasinaudoti. Šiandien, pradėjus vakciną, mūsų širdyse - šventė. Raginame ir kitus kolegas, o vėliau ir visuomenę žengti šį sąmoningą žingsnį. Tik taip grįšime į pasiilgtą kasdienybę. Bijoti reikia ne skiepo, bijoti reikia ligos”, - skiepytis ragina KUL Infekcinių ligų korpuso darbuotojai.

  plačiau
 • Klaipėdos universitetinę ligoninę sėkmingai pasiekė Covid-19 vakcinos siunta

  2020-12-26

  Gruodžio 26 d. Covid-19 vakcinos pasiekė Klaipėdos universitetinę ligoninę (KUL), organizuojančią sveikatos priežiūros paslaugų dėl Covid-19 ligos teikimą ir paslaugų organizavimą Klaipėdos ir Tauragės apskrityse. Gruodžio 27 d. 8 val. bus pradėti skiepyti pirmieji medicinos darbuotojai. Lietuvoje prasideda naujas, viltingas etapas, kuomet į Covid-19 infekciją reaguosime ne bėgdami paskui ją, o kovodami. 

  Pirmieji bus paskiepyti KUL darbuotojai, kuriems kasdien tenka akis į akį susidurti su klastingu virusu. Vakcina prioritetine tvarka bus skiriama rizikingiausiuose padaliniuose, skyriuose dirbantiems medikams, tiesiogiai kontaktuojantiems su COVID-19 sergančiais žmonėmis bei pagal tikimybę daugiausia rizikos užsikrėsti COVID-19 liga turintiems darbuotojams. 

  Parengtas ir suderintas skiepų planas, paruoštos saugios vakcinos laikymo sąlygos, tinkamai parengtos skiepijimui skirtos patalpos, sudaryti ligoninės darbuotojų sąrašai ir eiliškumas, apmokyti skiepijimą atliksiantys ligoninės darbuotojai.

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-12-23

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 131129 Covid-19 tyrimai, nustatyta 11612  teigiamų atvejų. 
  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 762 tyrimai, nustatyti 196 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys. 

  Per praeitą parą, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 12  pacientų saviizoliacijai. 

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 117 sergančių Covid-19 pacientų. 
  99 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 67 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. 
  18 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, dvylikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, dviem High flow deguonies terapija, kitiems keturiems pacientams skiriama deguonies terapija.
  4 Covid-19 pacientams atliekamos hemodializės.
   
  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo. 

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 224 ligoninės darbuotojai dėl Covid-19, penkiems nustatytas Covid-19 infekuotumas.


  Ligoninės informacija
  2020-12-23

  plačiau
 • Klaipėdos universitetinės ligoninės medikai: „Dirbame įtemptai, tačiau susitelkę”

  2020-12-23

  Didžiulė įtampa ir atsakomybė, nenormuotos darbo valandos ir kasdieniai iššūkiai – taip būtų galima apibūdinti Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) medikų nūdieną kovojant su klastingu koronavirusu. Ypatingas dėmesys skiriamas reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriams, kuriuose gydomi sunkiausios būklės pacientai. Kovoje su nematomu priešu COVID-19 – KUL stiprybė – personalo susitelkimas, komandinis darbas ir atsidavimas medikų pašaukimui.

  plačiau
 • Infekciniame korpuse darbuotojus ir pacientus reguliariai lanko vyriausiasis gydytojas

  2020-12-23

  Klaipėdos universitetinėje ligoninėje situacija įtempta, dauguma sergančių COVID-19 pacientų yra sunkios ir kritinės būklės, jų skaičius nuolat kinta – nuo 100 iki 130. Darbui su kovidiniais ligoniais skirtas atskiras Infektologijos korpusas. Jame reguliariai lankosi ir ligonius vizituoja vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis. Jis sekmadienį bendravo su pacientais bei korpuse dirbančiu personalu. „Stebime, kaip organizuojamas darbas, aptariame kylančias problemas. Šioje kovoje visi ligoninės darbuotojai esame drauge“, - sako  ligoninės vadovas. KUL medikų stiprybė – atsidavimas medikų pašaukimui, personalo susitelkimas ir komandinis darbas.

   

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-12-17

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 127071 Covid-19 tyrimas, nustatyti 10372  teigiami atvejai.
  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 943 tyrimai, nustatyti 275 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys.

  Per praeitą parą, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 6  pacientai saviizoliacijai.

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 105 sergantys Covid-19 pacientai.
  83 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 59 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.
  22 pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, septyniolikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, kitiems penkiems pacientams skiriama deguonies terapija.
  2 Covid-19 pacientams atliekamos hemodializės.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 127 ligoninės darbuotojai dėl Covid-19, keturiems nustatytas Covid-19 infekuotumas.
  23 medikai (5 gydytojai ir 18 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.


  Ligoninės informacija
  2020-12-17

  plačiau
 • Gimdyvės artimojo dalyvavimo gimdyme tvarka valstybės lygio ekstremalios padėties dėl COVID-19 metu

  2020-12-15
  1. Gimdyvės artimajam, norinčiam dalyvauti gimdyme, turi büti atliktas SARS-CoV-2 PGR tyrimas dėl Covid-19 ligos ne vėliau nei prieš 48 val. Gimdyvės artimasis privalo pateikti atspausdintą atsakymą priėmimo skyriaus akušerei.
  2. Jei tyrimas atliktas vėliau nei prieš 48 val., bet ne vėliau nei prieš 14 dienų,
  gimdyvės artimajam priėmimo skyriaus akušerė paima mėginį. Użvedama ambulatorinė kortelė, joje trumpai aprašoma asmens būklė (klinikiniai duomenys, küno temperatüra ir t.t.). Įrašoma, kad paimtas mėginys dė1 Covid-19 infekcijos. 
  Jei gimdyvės artimasis nedraustas sveikatos draudimu, priėmimo skyriaus akušerė paima mėginį, uż kurį jis sumoka 52,50 Eur. Gimdyvės artimajam išduodamas mokamos paslaugos kvitas. Mėginio paėmimas ir tyrimo atlikimas ¡trauktas Klaipėdos universitetinės ligoninės mokamą paslaugq sąrašą.
  3. Jei gimdyvės artimajam tyrimas nebuvo atliktas iš viso arba atliktas vėliau nei prieš 14 dienų, artimasis gydymo įstaigą nėra įleidžiamas.
  4. Gimdyvės artimasis priėinimo skyriuje privalo użpildyti KUL vyriausiojo gydytojo patvirtintą „Asmens, lankančio pacientą, sveikatos būklės (įsi)vertinimo bei leidimo/sutikimo“ formą.
  5. Buvimo stacionare metu, gimdyme dalyvaujantis asmuo turi dėvėti vienkartinę medicininę kaukę, laikytis personalo nurodymų.
  6. Gimdyvės artimasis gali dalyvauti tik natūralaus gimdymo metu. Gimdyvę perkeliant iš gimdymo skyriaus, artimasis privalo palikti gimdymo įstaigą.
   
  Klaipėdos universitetinės ligoninės Gimdymo skyrius nenutrūkstamai teikia paslaugas ir pagalbą nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams. Įstaiga aprūpinta modernia diagnostine ir gydomąja įranga, dirba aukštos kvalifikacijos patyrę gydytojai akušeriai ginekologai, gydytojai neonatologai, akušerės bei kitas personalas. 
  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-12-14

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 124523 Covid-19 tyrimai, nustatyti 9708 teigiami atvejai.
  Per praeitą savaitę laboratorijoje atlikta 4813 tyrimų, nustatyti 1356 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys.

  Praeitą savaitę, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 49  pacientai saviizoliacijai.
  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydoma 108 sergantys Covid-19 pacientai.
  86 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 48 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.
  22 pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, penkiolikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija,  kitiems septyniems  pacientams skiriama deguonies terapija.
  Dviem sergantiems Covid-19 pacientams taikoma hemodializė.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 743 ligoninės darbuotojai, 23 nustatytas Covid-19 infekuotumas.
  15 medikų (2 gydytojai ir 13 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.


  Ligoninės informacija
  2020-12-14

  plačiau
 • Ligoninėje – pasiruošimas COVID-19 vakcinacijai

  2020-12-11

  Artėjant dienai, kai  vakcina nuo koronaviruso (COVID-19) taps prieinama šalies gyventojams, Klaipėdos universitetinėje ligoninėje vyksta pasiruošimas vakcinacijai, sudaromas skiepų planas.
  Laikinai Sveikatos apsaugos ministro pareigas einantis, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas parengė įsakymo projektą, kuriame patvirtinta tikslinių ir prioritetinių gyventojų grupių skiepijimo valstybės biudžeto lėšomis įsigyjama koronaviruso vakcina organizavimo tvarka.
  Siekiant tinkamai pasiruošti pacientų ir darbuotojų skiepijimui, įvyko KUL administracijos pasitarimas šiuo klausimu. Aptartas ligoninės skiepijimo plano projektas, numatyti artimiausi būtini pasiruošimo skiepijimui darbai.

  KUL informacija
  2020-12-10

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-12-11

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 122807 Covid-19 tyrimai, nustatyti 9153 teigiami atvejai.
  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 846 tyrimai, nustatyti 259 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys.

  Per praeitą parą, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 5  pacientai saviizoliacijai.

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 92 sergantys Covid-19 pacientai. Per praeitą parą atvyko 9 pacientai, konsultuota 11 pacientų.
  71 pacientas gydomas infekciniuose Covid skyriuose, 49 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.
  21 pacientas gydomas reanimacijos skyriuje, šešiolikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, vienam High flow deguonies terapija, kitiems keturiems pacientams skiriama deguonies terapija.
  2 Covid-19 pacientams atliekamos hemodializės.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą parą profilaktiškai ištirta 112 ligoninės darbuotojų dėl Covid-19, vienam nustatytas Covid-19 infekuotumas.
  15 medikų (1 gydytojas ir 14 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.


  Ligoninės informacija
  2020-12-11

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-12-09

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikta 121220 Covid-19 tyrimų, nustatyti 8719 teigiamų atvejų.
  Per praeitą parą laboratorijoje atliktas 841 tyrimas, nustatyti 223 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys.

  Per praeitą parą, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 8  pacientai saviizoliacijai.

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 98 sergantys Covid-19 pacientai. Per praeitą parą atvyko 14 pacientų.
  79 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 49 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.
  19 pacientų gydomi reanimacijos skyriuje, keturiolikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, kitiems penkiems pacientams skiriama deguonies terapija.
  2 Covid-19 pacientams atliekamos hemodializės.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 158 ligoninės darbuotojai dėl Covid-19, infekuotų asmenų nenustatyta.
  14 medikų (1 gydytojas ir 13 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.


  Ligoninės informacija
  2020-12-09

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-12-07

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 119710 Covid-19 tyrimų, nustatyti 8352 teigiami atvejai. 
  Per praeitą savaitę laboratorijoje atlikti 5097 tyrimai, nustatyti 1124 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys. 

  Praeitą savaitę, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 52  pacientai saviizoliacijai.
  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydoma 103 sergantys Covid-19 pacientai.
  83 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 50 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. 
  20 pacientų gydomį reanimacijos skyriuje, keturiolikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, vienam High flow dirbtinė plaučių ventiliacija, kitiems penkiems pacientams skiriama deguonies terapija.
  Dviem sergantiems Covid-19 pacientams taikoma hemodializė.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo. 

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 679 ligoninės darbuotojai, 15 nustatytas Covid-19 infekuotumas.
  10 medikų (1 gydytojai ir 9 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.


  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-12-04

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 117684 Covid-19 tyrimai, nustatyti 7786 teigiami atvejai.
  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 753 tyrimai, nustatyti 197 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys, bei 6 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai.

  Per praeitą parą, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 4  pacientai saviizoliacijai, stacionarizuota 15 Covid-19 sergančiųjų pacientų.

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 103 sergantys Covid-19 pacientai.
  80 pacientų gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 53 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.
  23 pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, devyniolikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija (6 su High flow įranga), kitiems keturiems pacientams skiriama deguonies terapija.
  6 Covid-19 pacientams atliekamos hemodializės.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 100 ligoninės darbuotojų, nustatytas vienas infekuotas Covid-19 darbuotojas.
  17 medikų (1 gydytojas ir 16 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.


  Ligoninės informacija
  2020-12-04

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-11-30

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 114613 Covid-19 tyrimų, nustatyti 7064 teigiami atvejai. 
  Per praeitą savaitę laboratorijoje atlikti 5047 tyrimai, nustatyti 1222 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys, bei 49 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai. 

  Praeitą savaitę, ženkliai pagerėjus sveikatos būklei arba pasveikus, išvyko 67  pacientai saviizoliacijai.
  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydoma 116 sergančiųjų Covid-19 pacientų.
  95 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 59 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. 
  21 pacientas gydomas reanimacijos skyriuje, keturiolikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, kitiems septyniems skiriama deguonies terapija.
  Keturiems sergantiems Covid-19 pacientams taikoma planinė hemodializė.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo. 

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 783 ligoninės darbuotojai, 17 nustatytas Covid-19 infekuotumas.
  20 medikų (2 gydytojai ir 18 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.


  Ligoninės informacija
  2020-11-30

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-11-27

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikta 112861 Covid-19 tyrimas, nustatyta 6550 teigiamų atvejų. 
  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 662 tyrimai, nustatyta 151 naujai infekuotas Covid-19 virusu asmuo, bei 8 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai. 

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 102 sergantys Covid-19 pacientai.
  87 pacientų gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 57 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. 
  15 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, aštuoniems iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, kitiems septyniems skiriama deguonies terapija.
  5 Covid-19 pacientams atliekamos hemodializės.
   
  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo. 

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 115 ligoninės darbuotojas, nustatyti du infekuoti Covid-19 medikai.
  22 medikai (5 gydytojai ir 17 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.


  Ligoninės informacija
  2020-11-27

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-11-25

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 111352 Covid-19 tyrimai, nustatytas 6231 teigiamas atvejis.

  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 847 tyrimai, nustatyti 258 naujai infekuoti Covid-19 virusu asmenys, bei 2 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai.

   

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 122 sergantys Covid-19 pacientai.

  110 pacientų gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 69 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  12 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, vienuolikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, vienam pacientui skiriama deguonies terapija.

   

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

   

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 141 ligoninės darbuotojas, nustatyti trys infekuoti Covid-19 medikai.

  19 medikų (6 gydytojai ir 13 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.

   

  Ligoninės informacija

  2020-11-25

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-11-23

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 109566 Covid-19 tyrimai, nustatyti 5842 teigiami atvejai. 
  Per praeitą savaitę laboratorijoje atlikti 5081 tyrimas, nustatyti 1249 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys, bei 42 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai. 

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydoma 116 sergančiųjų Covid-19 pacientų.
  100 pacientų gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 64 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. 
  16 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, dvylikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, kitiems keturiems skiriama deguonies terapija.
  Dviem sergantiems Covid-19 pacientams taikoma planinė hemodializė.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo. 

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 764 ligoninės darbuotojai.
  21 medikas dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba.


  Ligoninės informacija
  2020-11-23

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-11-20

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 107529 Covid-19 tyrimai, nustatyti 5281 teigiamas atvejis. 
  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 754 tyrimai, nustatyti 156 naujai infekuoti Covid-19 virusu asmenys, bei 7 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai. 

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 104 sergantys Covid-19 pacientai.
  87 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 63 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. 
  17 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, dvylikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija, kitiems penkiems skiriama deguonies terapija.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo. 

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 121 ligoninės darbuotojas, nustatyti keturi infekuoti Covid-19 medikai.


  Ligoninės informacija
  2020-11-20

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-11-17

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 105126 Covid-19 tyrimai, nustatyti 4784 teigiami atvejai. 
  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 641 tyrimas, nustatytas 191 naujas infekuotas Covid-19 virusu asmuo, bei 5 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai. 

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydoma 119 sergančiųjų Covid-19 pacientų.
  102 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 82 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. 
  18 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, trylikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo. 

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 119 ligoninės darbuotojai, nustatytas vienas infekuotas Covid-19 medikas.


  Ligoninės informacija
  2020-11-17

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-11-16

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 104485 Covid-19 tyrimai, nustatyti 4593 teigiami atvejai.

  Per praeitą savaitę laboratorijoje atlikti 5472 tyrimai, nustatyti 1203 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys, bei 61 pakartotinas teigiamas Covid-19 tyrimas.

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 125 sergantys Covid-19 pacientai.

  107 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 75 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  18 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, vienuolikai iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 876 ligoninės darbuotojai.

  30 medikų (10 gydytojų ir 20 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba, yra saviizoliacijoje.

   

  Ligoninės informacija

  2020-11-16

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-11-12

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 101841 Covid-19 tyrimas, nustatyti 3921 teigiamas atvejis. 
  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 944 tyrimai, nustatytai 199 naujai infekuoti Covid-19 virusu asmenys, bei 6 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai. 

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 108 sergantys Covid-19 pacientai.
  98 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 68 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. 
  10 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, septyniems iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo. 

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 216 ligoninės darbuotojai, nustatyti du infekuoti Covid-19 medikai.


  Ligoninės informacija
  2020-11-12

  plačiau
 • KUL ir kitos didžiosios šalies ligoninės pasirašė bendradarbiavimo susitarimą: sudaryta bendradarbiavimo koordinacinė taryba ir darbo reglamentas

  2020-11-11

  Klaipėdos universitetinė ligoninė (KUL), VU ligoninės Santaros klinikos, LSMU ligoninės Kauno klinikos, Respublikinės Šiaulių ligoninė ir Respublikinė Panevėžio ligoninė - didžiausios šalies gydymo įstaigos, šiuo metu koordinuojančios koronaviruso (COVID-19) plitimo suvaldymą Lietuvoje, pasirašė bendradarbiavimo susitarimą ir jų atstovai susivienijo į Tarybą.

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-11-11

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 100897 Covid-19 tyrimų, nustatyti 3722 teigiamų atvejų. 
  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 1037 tyrimai, nustatytas 196 naujai infekuotas Covid-19 virusu asmuo, bei 5 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai. 

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 114 sergančių Covid-19 pacientų.
  103 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 71 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. 
  11 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, šešiems iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo. 

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 217 ligoninės darbuotojai, nustatyti trys infekuoti Covid-19 medikai.


  Ligoninės informacija
  2020-11-11

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-11-09

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 99013 Covid-19 tyrimų, nustatyti 3390 teigiamų atvejų.

  Per praeitą savaitę laboratorijoje atlikti 5402 tyrimai, nustatytas 1171 naujai infekuotas Covid-19 virusu asmuo, bei 25 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai.

  Šiuo metu ligoninėje iš viso gydomi 118 sergančių Covid-19 pacientų.

  107 pacientai gydomi infekciniuose Covid skyriuose, 76 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  11 pacientų gydoma reanimacijos skyriuje, šešiems iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 839 ligoninės darbuotojai.

  22 medikai (7 gydytojai ir 15 slaugytojų) dėl Covid-19 infekuotumo laikinai nedirba, yra saviizoliacijoje.

   

  Ligoninės informacija

  2020-11-09

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-11-04

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 94921 Covid-19 tyrimas, nustatyti 2443 teigiami atvejai.

  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 869 tyrimai, nustatyti 126 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys, bei 1 pakartotinas teigiamas Covid-19 tyrimas.

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse iš viso gydomi 86 sergantys Covid-19 pacientai.

  Per praeitą parą stacionarizuota 15 pacientų.

  79 pacientai gydomi infekciniame Covid skyriuje, 44 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  7 pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, dviem iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

  Per parą mirė 2 pacientai, kuriems buvo nustatytas Covid-19 infekuotumas. Visi turėjo gretutinių lėtinių susirgimų.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 199 ligoninės darbuotojai, 4 darbuotojams nustatytas Covid-19 infekuotumas.

   

  Ligoninės informacija

  2020-11-04

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-10-29

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 90986 Covid-19 tyrimai, nustatyti 1730 teigiamų atvejų.

  Per praeitą parą laboratorijoje atlikti 756 tyrimai, nustatyti 89 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys, bei 6 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai.

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse iš viso gydomi 53 sergantys Covid-19 pacientai.

  46 pacientai gydomi infekciniame Covid skyriuje, 22 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  7 pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, keturiems iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą parą profilaktiškai ištirti 160 ligoninės darbuotojų, 4 darbuotojams nustatytas Covid-19 infekuotumas.

   

  Ligoninės informacija

  2020-10-29

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-10-26

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 88398 Covid-19 tyrimai, nustatyti 1398 teigiami atvejai.

  Praeitą savaitę laboratorijoje atlikti 5343 tyrimai, nustatyti 495 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys, bei 31 pakartotinas teigiamas Covid-19 tyrimas.

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse iš viso gydomi 51 sergantis Covid-19 pacientas.

  45 pacientai gydomi infekciniame Covid skyriuje, 16 iš jų taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  6 pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, penkiems iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 547 ligoninės darbuotojai, 6 darbuotojams nustatytas Covid-19 infekuotumas. Visi atvejai tarpusavyje nesusiję, užsikrėtė po kontaktų ne su ligoninės darbuotojais.

   

  Ligoninės informacija

  2020-10-26

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-10-20

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 83055 Covid-19 tyrimai, nustatyti 903 teigiami atvejai.

  Praeitą savaitę laboratorijoje atlikti 4317 tyrimų, nustatyti 216 naujų infekuotų Covid-19 virusu asmenų, bei 24 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai.

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse iš viso gydoma 25 sergantys Covid-19 pacientai.

  22 iš jų gydomi skyriuje, 4 taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. Trys pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, vienam taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 446 ligoninės darbuotojai, jiems koronavirusas nenustatytas.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-10-12

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 78738 Covid-19 tyrimai, nustatyti 687 teigiami atvejai.

  Praeitą savaitę laboratorijoje atlikti 3684 tyrimai, nustatyti 76 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys, bei 18 pakartotinų teigiamų Covid-19 tyrimų.

   

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse iš viso gydoma 18 sergančiųjų Covid-19 pacientų.

  14 iš jų gydomi skyriuje, 6 taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. Keturi pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, vienam taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

   

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

   

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 435 ligoninės darbuotojai, jiems koronavirusas nenustatytas.

   

  Ligoninės informacija

  2020-10-12

  plačiau
 • image001.jpg

  Iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas Nr. J02-CPVA-V-11-0006 „Priemonių, gerinančių ūmių infekcinių ir lėtinių kvėpavimo takų ligų gydymo paslaugų prieinamumą ir saugą, įgyvendinimas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje“

  2020-10-07

  Kilusi pasaulinė koronaviruso infekcija (COVID-19) pasiekė Lietuvos gydymo įstaigas nepilnai pasiruošusias išaugusiam ligonių skaičiui, kuriam pasireiškia infekcijos simptomai, kvėpavimo takų pažeidžiamumas. Infekcijos gydymas reikalauja ne tik papildomos gydymo įrangos ir priemonių sergantiems, bet ir specialių darbuotojų apsaugos priemonių, kurių projekte dalyvaujančios įstaigos, prasidėjus infekcijai, turėjo labai nedidelius kiekius. Todėl infekcijos pradžioje gydymo įstaigos susidūrė su dviem didžiausiomis problemomis - apsaugos priemonių darbuotojams trūkumu ir įrangos, skirtos ligoniams gydyti, kuriems pasireiškia Covid-19 infekcijos simptomai, kvėpavimo takų pažeidžiamumas, trūkumu. Klaipėdos regiono gydymo įstaigų turima įranga ir priemonės neleidžia efektyviai gydyti bei užtikrinti šios ligos valdymo. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 4 d. įsakymu Nr. V-281 Klaipėdos universitetinė ligoninė buvo paskirta pagrindine stacionarines asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančia asmens sveikatos priežiūros įstaiga Klaipėdos regione, atsakinga už sveikatos priežiūros paslaugų dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) organizavimą bei teikimą. Tinkamam ir efektyviam šios funkcijos vykdymui Klaipėdos universitetinei ligoninei ir kitoms regiono gydymo įstaigoms trūksta įrangos, apsaugos priemonių ir tinkamai įrengtos infrastruktūros, o ligoninių biudžeto lėšos yra per mažos šiai problemai išspręsti, todėl tam reikalingo finansavimo prašoma iš ES.

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-10-05

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 75054 Covid-19 tyrimai, nustatyti 611 teigiamų atvejų.

  Praeitą savaitę laboratorijoje atlikti 3271 tyrimas, nustatyta 25 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys, bei 13 pakartotinų teigiamų Covid-19 tyrimų.

   

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomi 9 sergantys Covid-19 pacientai.

  8 iš jų pacientai gydomi skyriuje, 5 taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. Vienas pacientas gydomas reanimacijos skyriuje, jam taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

   

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

   

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 448 ligoninės darbuotojai, jiems koronavirusas nenustatytas.

   

  Ligoninės informacija

  2020-10-05

  plačiau
 • Klaipėdos universitetinės ligoninėje didinami atlyginimai

  2020-10-02

  Nuo 2020 m. spalio mėnesio pradedami didinti slaugytojų ir kai kurių kategorijų gydytojų atlyginimai.

   

  Vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-09-28

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 71783 Covid-19 tyrimai, nustatyti 586 teigiami atvejai.

  Praeitą savaitę laboratorijoje atlikti 3354 tyrimai, nustatyta 14 naujų infekuotų Covid-19 virusu asmenų, bei 27 pakartotini teigiami Covid-19 tyrimai.

   

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomi 5 sergantys Covid-19 pacientai.

  Trys pacientai gydomi skyriuje, 1 taikoma deguonies terapija, kitų dviejų sveikatos būklės patenkinamos. Du pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, vienam iš jų taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

   

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai profilaktiškai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

   

  Praeitą savaitę profilaktiškai ištirti 366 ligoninės darbuotojai, jiems koronavirusas nenustatytas.

   

  Ligoninės informacija

  2020-09-28

  plačiau
 • IMG_1464.jpg

  Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis susitiko su naujai pradėjusiais dirbti medikais

  2020-09-25

  Šių metų rugsėjo 10 dieną Klaipėdos universitetinėje ligoninėje įvyko tradicinis vyriausiojo gydytojo prof. Vinso Janušonio susitikimas su naujai pradėjusiais dirbti gydytojais ir slaugytojais. Tokie susitikimai vyksta kasmet jau daugelį metų.

  plačiau
 • Tarptautinė mokslinė – praktinė konferencija „Paliatyviosios pagalbos iššūkiai ir sprendimai“ (2020 10 10)

  2020-09-24

  Konferencija skirta gydytojams, slaugytojams, socialiniams darbuotojams, psichologams, kineziterapeutams, ergoterapeutams, dvasiniams asistentams, slaugytojų padėjėjams.

  Konferencija vyks nuotolinio tiesioginės transliacijos prisijungimo būdu. Tik iš anksto užsiregistravusiems dalyviams bus suteiktas prisijungimas prie kombinuotos nuotolinės konferencijos transliacijos atsiunčiant jį jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu.

  Bus išduodami 8 val. trukmės LSMU kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

  Reikalinga išankstinė registracija, kuri vykdoma per "WebReg" sistemą https://www.kul.lt/webreg.

  Konferencijos programa (atnaujinta 2020 10 09)

  plačiau
 • Pacientų lankymo tvarka valstybės lygio ekstremaliosios situacijos dėl COVID-19 metu

  2020-09-24

  Tikslu apsaugoti ligoninėje dirbanti personalą ir gydomus pacientus dėl Covid-19 infekcijos

  Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos metu pacientų lankymas ribojamas:

  1. Leidžiama lankyti  tik terminalinės/labai sunkios būklės pacientus gydytojo leidimu, nuo 11:00 iki 12:00 val. nuo 18:00 val. iki 19:00 val.
  2. Su kitais pacientais lankytojai bendrauja telefonu.
  3. Pacientai lankomi iki 15 min., ne dažniau kaip tris kartus per savaitę.

  Lankytojai privalo laikytis šių taisyklių:

  1. Su savimi privalo turėti asmens tapatumą patvirtinantį dokumentą.
  2. Asmuo, atvykęs  lankyti pacientą, raštiškai užpildo specialią lankytojo formą.
  3. Lankantis pacientą asmuo ligoninėje privalo dėvėti vienkartinę medicininę kaukę.

   

  Ligoninės administracija

  plačiau
 • 6-oji tarptautinė krūties vėžio konferencija „Krūtis tausojantis gydymas“ (2020 09 11)

  2020-09-10

  6-oji tarptautinė krūties vėžio konferencija „Krūtis tausojantis gydymas“

  Programa

  plačiau
 • foto.JPG

  Uostininkų padovanota transportavimo kapsulė – ligonių ir personalo patogumui

  2020-09-04

  Klai­pė­dos uni­ver­si­te­ti­nės li­go­ni­nės me­di­kai jau sėk­min­gai nau­do­ja „Li­mar­ko“ gru­pės do­va­no­tą vi­ru­so pa­veik­tiems li­go­niams ga­ben­ti skir­tą trans­por­ta­vi­mo kap­su­lę. Šis įren­gi­nys, pa­ga­min­tas Iz­rae­ly­je, mon­tuo­ja­mas prie ligoni­nės lo­vos-ve­ži­mė­lio. Prietaisas yra skir­tas ap­lin­ki­niams žmo­nėms ap­sau­go­ti nuo infekcijos pli­ti­mo ir sau­giai nu­ga­ben­ti li­go­nį į ty­ri­mų ka­bi­ne­tus ar ki­tus sky­rius. Tokiu būdu pa­cien­tai bei li­go­ni­nės dar­buo­to­jai ap­sau­gomi nuo vi­ru­so pli­ti­mo.

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-09-03

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 61417 tyrimų, nustatyti 514 teigiamų atvejų.

  Šią savaitę laboratorijoje atlikti 1523 tyrimai, nustatyti 2 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys.

  Praeitą parą atlikti 448 Covid-19 tyrimai, nustatytas 1 infekuotas asmuo.

   

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomi 9 sergantys Covid-19 pacientai, vienas iš jų užsienietis. Vienas pacientas nukreiptas tolesnei saviizoliacijai, atvyko vienas naujai nustatytas sergantis pacientas

  Aštuonių pacientų sveikatos būklės patenkinamos, dviem iš jų taikoma deguonies terapija. Vieno paciento sveikatos būklė sunki, stabili, jis gydomas reanimacijos skyriuje, taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

   

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

   

  Šią savaitę ištirti 173 ligoninės darbuotojai, visi atsakymai neigiami.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-08-27

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 56482 tyrimai, nustatyti 495 teigiami atvejai.

  Šią savaitę atlikti 1644 tyrimai, nustatyti 9 nauji infekuoti Covid-19 virusu asmenys.

  Praeitą parą atlikti 487 Covid-19 tyrimai, nustatytas 1 infekuotas asmuo.

   

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomi 9 sergantys Covid-19 pacientai, vienas iš jų užsienietis.

  Aštuonių pacientų sveikatos būklės patenkinamos, jiems dirbtinė plaučių ventiliacija netaikoma. Vieno paciento sveikatos būklė sunki, stabili, jis gydomas reanimacijos skyriuje, taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

   

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

   

  Šią savaitę ištirti 166 ligoninės darbuotojų.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-08-19

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 55143 tyrimai, nustatyti 488 teigiami atvejai.

  Šią savaitę atlikti 1016 tyrimai, nustatyti 3 infekuoti Covid-19 virusu asmenys.

  Praeitą parą atlikti 562 Covid-19 tyrimai, nustatyti 3 infekuoti asmenys.

   

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomi 8 sergantys Covid-19 pacientai, du iš jų užsieniečiai.

  Septynių pacientų sveikatos būklės patenkinamos, jiems dirbtinė plaučių ventiliacija netaikoma. Vieno paciento sveikatos būklė sunkesnė, jis gydomas reanimacijos skyriuje, taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

   

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

   

  Per savaitę ištirti 283 ligoninės darbuotojai.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • foto_1.jpg

  Pratęsta Klaipėdos universitetinės ligoninės ir Klaipėdos universiteto bendradarbiavimo sutartis

  2020-08-19

  Stiprėja Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) ir Klaipėdos universiteto partnerystė. Atnaujinta bendradarbiavimo sutartimi tikimasi ne tik glaudesnės partnerystės profesinio orientavimo, kvalifikacijos kėlimo, mokslinėje ir studentų praktinio mokymo veikloje, bet ir skatinti universiteto ir ligoninės veiklų integraciją. Vadovai taip pat susitarė, kad COVID-19 pandemijos metu ligoninė teiks reikiamą pagalbą studentams. Tai ypatingai aktualu artėjant naujiems studijų metams, kai mokslus pradeda studentai ne tik iš Lietuvos, bet ir gausus užsieniečių būrys.

  Pasirašydamas sutartį KUL vyriausiasis gydytojas Vinsas Janušonis tikisi, kad stipri mokslo ir ligoninės partnerystė atneš naudos ne tik sutarties partneriams, bet ir visai miesto bendruomenei, regiono žmonėms. „Jau kurį laiką vedamos diskusijos dėl galimybės Klaipėdoje kurti bendrą didelį universitetinį medicinos centrą, kuris galėtų priartinti itin aukštos kokybės medicinos paslaugas Vakarų Lietuvos regiono gyventojams. Šiame kelyje universiteto ir ligoninės integracijos vaidmuo ypatingai svarbus.“

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-08-13

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje iš viso atlikti 52919 tyrimai, nustatyti 467 teigiami atvejai.

  Šią savaitę atlikti 1319 tyrimai, nustatyta 17 infekuotų Covid-19 virusu asmenų.

  Praeitą parą atlikti 389 Covid-19 tyrimai, nustatyti 3 infekuoti asmenys.

   

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomi 5 sergantys Covid-19 pacientai, trys iš jų užsieniečiai.

  Keturių pacientų sveikatos būklės patenkinamos, jiems dirbtinė plaučių ventiliacija netaikoma. Vieno paciento sveikatos būklė sunkesnė, jis gydomas reanimacijos skyriuje.

   

  Ligoninėje nustatyta tvarka sistemingai ir reguliariai tiriami ligoninės darbuotojai, bei visi prieš grįžtant į darbą po atostogų ar nedarbingumo.

   

  Šią savaitę ištirti 163 ligoninės darbuotojai, nustatytas 1 teigiamas atvejis darbuotojui, planavusiam grįžti į darbą po atostogų užsienyje.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Lietuvos krūties vėžio asociacija suvienijo jėgas su Šv. Pranciškaus Vilties miestu ir skatino moteris pasirūpinti savo sveikata

  2020-07-29

  2020 liepos 18 dieną Klaipėdoje vyko „Šv. Magdalenos nakties bėgimas“ – renginys, skirtas didinti krūties vėžio žinomumą bei solidarumą visuomenėje, skatinti moteris prisiimti atsakomybę už savo sveikatą. Renginį organizavo Šv. Pranciškaus Vilties miestas, Lietuvos krūties vėžio asociacija, Šv. Pranciškaus onkologijos centras ir Klaipėdos miesto savivaldybė. Projekto partneriai - Klaipėdos universitetas, Klaipėdos universitetinė ligoninė, Klaipėdos respublikinė ligoninė.

  plačiau
 • Ligoninės informacija

  2020-07-22

  Informuojame, jog viešojoje erdvėje paskelbta bet kokia informacija apie tai, kad Viešosios įstaigos Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis reklamuoja ar rekomenduoja įsigyti vaistinius preparatus, yra paskelbta be vyriausiojo gydytojo sutikimo ir neatitinka tikrovės.  Dėl atvaizdo ir vardo naudojimo be asmens sutikimo bei tikrovės neatitinkančios informacijos skleidimo kreiptasi į kompetentingas institucijas.

   

  Ligoninės administracija

  plačiau
 • Informacija Klaipėdos universitetinėje ligoninėje planuojamiems stacionarizuoti pacientams

  2020-07-10

  Atšaukus dėl COVID – 19 įvestą karantiną, Klaipėdos universitetinėje ligoninėje siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų prieinamumą ir pacientų bei personalo saugumą ekstremalios situacijos metu, pakeista pacientų guldymo į ligoninę tvarka.

  Planine tvarka guldomi pacientai, kuriems nepasireiškę COVID – 19 (koronaviruso infekcijai) būdingi simptomai (kosulys, karščiavimas, apsunkintas kvėpavimas, staigus skonio ir kvapo susilpnėjimas ar praradimas), stacionarizuojami į numatytą skyrių,  priėmimo skyriuje paėmus ėminį dėl  COVID – 19 infekcijos.

  Prieš planines operacijas pacientams ėminiai ištyrimui dėl  COVID – 19  imami palapinėje prie ligoninės korpuso Nr.1 iš anksto paskirtu laiku.

  Gimdyvės artimajam (kūdikio tėvui), norinčiam dalyvauti gimdyme, nemokamas ištyrimas dėl COVID – 19 ligos atliekamas akušerijos ginekologijos skyriaus priėmimo poskyryje, jam atvykus  kartu su gimdyve. Artimas asmuo gali būti tik gimdymo skyriuje iš jo neišeidamas.

  PRIMENAME: vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos teisės aktais, visi pacientai ligoninės bendro naudojimo patalpose, o lankantys asmenys visą buvimo laiką ligoninėje turi dėvėti asmens apsaugos priemones – veido kaukes arba respiratorius bei laikytis rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.

  plačiau
 • Geros naujienos pacientams

  2020-07-02

  Atnaujinant planinę medicinos pagalbą Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, pilnu pajėgumu pradėjo veikti visa eilė skyrių: vidaus ligų, kardiologijos, psichiatrijos, reabilitacijos, nervų ligų, vertebroneurologijos, endokrinologijos. Nuo rugpjūčio mėnesio pradės veikti reumatologijos skyrius.
  Plečiamos ambulatorinių konsultacijų apimtys – jau konsultuojama kasdien iki 600 pacientų, dirba 32 profilių gydytojai konsultantai.
  Didėja planinių operacijų apimtys, įvairių tyrimų – endoskopijų, kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso, radiologinių, laboratorinių  – skaičius.
  Gimdyvių vyrams, norintiems dalyvauti gimdyme, jau nebereikės iš anksto atlikti Covid-19 tyrimo – jie bus atliekami nemokamai atvykus kartu su gimdyve.
  Kartu norime priminti, kad išliekame „kovidine“ ligonine, kurioje toliau tiriami įtariami ir gydomi Covid-19 sergantys pacientai. Visam tam būtini dideli papildomi žmogiškieji ir materialiniai ištekliai, struktūriniai pokyčiai.
  Ligoninės medikai, kiti darbuotojai visa tai supranta ir puikiai dirba. Ačiū visiems.


  Vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19 – pasveiko visi gydyti infekuoti pacientai

  2020-06-20

  Po pakartotinų Covid-19 tyrimų, nenustačius infekcijos, iš ligoninės išrašytas paskutinis pacientas.
  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse infekuotų Covid-19 pacientų nėra.
  Taip pat nėra infekuotų Covid-19 ligoninės darbuotojų, visi pasveiko.

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Pacientų lankymo tvarka valstybės lygio ekstremalios padėties dėl COVID-19 metu nuo 2020-06-17

  2020-06-19

  Pacientų lankymo tvarka valstybės lygio ekstremalios padėties dėl COVID-19 metu nuo 2020-06-17

  plačiau
 • pic_1.JPG

  Klaipėdos universitetinę ligoninę pasiekė labdaros siunta - naujosios kartos patalpų oro valymo ir dezinfekavimo įrenginiai

  2020-06-18

  2020 m. birželio mėn. 15 d. VšĮ Klaipėdos universitetinę ligoninę pasiekė labdaros siunta - baktericidiniai UV recirkuliatoriai.  Šiuos naujosios kartos patalpų oro valymo ir dezinfekavimo įrenginius, naikinančius virusus, bakterijas ir mieles, padovanojo Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija. Tokio tipo patalpų oro valymo įrenginiai Klaipėdos universitetinėje ligoninėje bus naudojami pirmą kartą. 

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-06-17

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje atlikti 34701 Covid-19 tyrimai, nustatyti 425 infekuoti pacientai.

  Iki šiol ištirti 1522 ligoninės darbuotojai, atlikti 4638 tyrimai (su pakartotinais). Šiuo metu    Covid-19 infekuotų ligoninės darbuotojų nėra, visi pasveiko.

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomi 2 infekuoti Covid-19 pacientai. Jų sveikatos būklės patenkinamos.

  72 gydyti ligoninėje infekuoti Covid-19 pacientai pasveikę, išrašyti į namus.

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Gimdyvės artimojo dalyvavimo gimdyme tvarka ligoninėje karantino metu (pakeitimai)

  2020-06-16

  Informuojame, kad šalyje, galiojant karantinui dėl Covid-19, visi pacientai, patenkantis į ligoninę tyriami dėl Covid-19, tame tarpe ir gimdyvės, ribojamas pacientų lankymas bei artimųjų buvimas ligoninėje.
  Skelbiame ligoninėje nustatytą tvarką dėl gimdyvės artimojo dalyvavimo gimdyme.
  Tvarka čia

  Ligoninės administracija

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-06-10

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje atlikti 32032 Covid-19 tyrimai, nustatyti 425 infekuoti pacientai.

   

  Iki šiol ištirta 1516 ligoninės darbuotojų, atlikti 4369 tyrimai (su pakartotinais). Šiuo metu  yra  1 Covid-19 infekuotas darbuotojas. Infekuotų medikų nėra, visi grįžo į darbą.

   

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomi 7 infekuoti Covid-19 pacientai, vienas iš jų gydomas reanimacijos skyriuje.

  Kitų gydomų infekcinių ligų korpuse Covid-19 infekuotų pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

   

  69 gydyti ligoninėje infekuoti Covid-19 pacientai pasveikę, išrašyti į namus.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Gimdyvės artimojo dalyvavimo gimdyme tvarka ligoninėje karantino metu

  2020-05-29

  Informuojame, kad šalyje, galiojant karantinui dėl Covid-19, visi pacientai, patenkantis į ligoninę tyriami dėl Covid-19, tame tarpe ir gimdyvės, ribojamas pacientų lankymas bei artimųjų buvimas ligoninėje.
  Skelbiame ligoninėje nustatytą tvarką dėl gimdyvės artimojo dalyvavimo gimdyme.
  Tvarka čia

  Ligoninės administracija

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-05-26

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje atlikti 26353 Covid-19 tyrimai, nustatyti 415 infekuoti pacientai.

  Iki šiol ištirti 1488 ligoninės darbuotojai, atlikti 3738 tyrimai (su pakartotinais). Šiuo metu  yra  9 Covid-19 infekuoti darbuotojai.

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomi 7 infekuoti Covid-19 pacientai.

  Visų gydomų infekcinių ligų korpuse pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  Iš viso ligoninėje gydyta (išrašyta) 180 infekuotų Covid-19 pacientų, dalis jų  išleisti tolesniam gydymui į namus, iš jų 66 pacientai, pasveikę ligoninėje.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Už paramos lėšas įsigyta medicininė įranga

  2020-05-21

  Šiuo sudėtingu šaliai ir gydymo įstaigoms karantino ir ekstremalios situacijos laikotarpiu, yra labai svarbios visuomeninių organizacijų bei privačių iniciatyvų paramos ligoninei asmens apsaugos priemonėmis, kitomis prekėmis bei lėšomis.
  Ligoninė už paramos būdu gautas lėšas įsigijo  šiuolaikišką bronchoskopą. Jis bus naudojamas plaučių ir kvėpavimo takų ligomis, tame tarpe Covid-19, sergančiųjų pacientų susirgimų diagnostikai ir gydymui.
  Įrangos vertė 16.928 Eur.
  Mes, Klaipėdos universitetinės ligoninės medikai ir kiti darbuotojai, toliau dirbsime, kad Jūs būtumėte sveiki.
  Nuoširdus AČIŪ JUMS už paramą mūsų bendruomenės ir pacientų vardu. 

  Vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-05-21

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje atlikti 21876 Covid-19 tyrimai, nustatyti 413 infekuoti pacientai. 

  Iki šiol ištirti 1480 ligoninės darbuotojai, atlikti 3610 tyrimai (su pakartotinais). Šiuo metu yra  13 Covid-19 infekuotų darbuotojų.

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomą 13 infekuotų Covid-19 pacientų. Infekcinių ligų reanimacijos skyriuje pacientų nėra.
  Visų gydomų infekcinių ligų korpuse pacientų sveikatos būklės patenkinamos.
  Vienam infekuotam Covid-19 pacientui taikoma planinė hemodializė.

  Iš viso ligoninėje gydyta (išrašyta) virš 180 infekuotų Covid-19 pacientų, dalis jų  išleisti tolesniam gydymui į namus, iš jų 60 pacientų, pasveikusių ligoninėje, išrašyti į namus.

  Nuo gegužės 8 dienos ligoninėje mirusių su Covid-19 infekcija nebuvo. 


  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Informacija dėl vyro dalyvavimo gimdyme

  2020-05-20

  Gimdyvės vyras gali dalyvauti gimdyme, laikantis nustatytų reikalavimų karantino metu. Leidžiama dalyvauti tik vienam asmeniui. Prieš numatomą gimdymo terminą jis turi turėti atsakymą testo dėl COVID-19 infekcijos. Klaipėdoje tai galima atlikti UAB "Baltic medics", UAB "Diagnostikos laboratorija" arba su šeimos gydytojo siuntimu mobiliajame punkte.

  Jei testas dėl Covid-19 jau nebegalios, jį galėsime pakartoti ligoninės priėmimo skyriuje, atvykus kartu  su gimdyve gimdymui.

  Karantino metu po gimdymo pacientės nelankomos artimųjų.

  Visi kiti klausimai sprendžiami su skyriaus, kuriame tuo metu yra gimdyvė, vedėju.

  Informacija paruošta pagal LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos akušerių ginekologų draugijos rekomendacijas.

  Rekomendacijos čia.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Klaipėdos universitetinėje ligoninėje didėja darbuotojų atlyginimai

  2020-05-20

  Pasirašius papildomus susitarimus su ligonių kasomis dėl suteiktų  sveikatos priežiūros paslaugų papildomo apmokėjimo, nuo šių metų balandžio 1 dienos padidinti medikų ir jiems prilygintų specialistų atlyginimai: gydytojų - 300 Eur.,  slaugytojų - 180 Eur., slaugytojų padėjėjų - 100 Eur. mėnesiui. 

  Padidinti ir kai kurių kitų kategorijų darbuotojų atlyginimai.

  Tam bus panaudota iki 85 proc. papildomai uždirbtų lėšų.

  Padidinus atlyginimus, balandžio mėnesio dirbusio gydytojo vidutinis atlyginimas buvo 3556 Eur., slaugytojo – 1918 Eur. (neatskaičius mokesčių).

  Ligoninės medikų atlyginimai išlieka vieni aukščiausių šalyje.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-05-19

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje atlikti 20241 Covid-19 tyrimai, nustatyti 411 infekuoti pacientai.

   

  Iki šiol ištirti 1472 ligoninės darbuotojai, atlikti 3396 tyrimai (su pakartotinais). Šiuo metu yra  16 Covid-19 infekuotų darbuotojų.

   

  Nustatyta tvarka atlikus pakartotinus tyrimus ligoninės darbuotojams dėl Covid-19 infekuotumo nustatyta, kad 48  darbuotojai pasveikę, jų sveikatos būklės geros.

   

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomų 19 infekuotų Covid-19 pacientų, vienas iš jų gydomas infekcinių ligų reanimacijos skyriuje,  dirbtinė plaučių ventiliacija netaikoma.

  Kitų gydomų infekcinių ligų korpuse pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  Vienam infekuotam Covid-19 pacientui taikoma planinė hemodializė.

   

  Iš viso ligoninėje gydyti (išrašyti) 179 infekuoti Covid-19 pacientai, dalis jų  išleisti tolesniam gydymui į namus, iš jų 54 pacientai, pasveikę ligoninėje, išrašyti į namus.

   

  Iš viso ligoninėje mirė 21 pacientas su Covid-19 infekcija. Jie buvo garbaus amžiaus, priklausė rizikos grupei, ilgą laiką buvo skiriamas palaikomasis gydymas ligoninėje dėl lėtinių sunkių susirgimų - insulto, dekompensuoto cukrinio diabeto, išsėtinės sklerozės, lėtinio didelio laipsnio širdies nepakankamumo ir kitų susirgimų.

  Praėjusią savaitę mirusių nebuvo.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Informacija pacientams ir lankytojams

  2020-05-15

  Informuojame, kad nuo 2020-05-18 11 valandos bus galima lankyti ligoninėje gydomus pacientus nustatyta tvarka.

  Tvarka čia.

  plačiau
 • Informacija pacientams

  2020-05-15

  PLANINIŲ AMBULATORINIŲ KONSULTACIJŲ TEIKIMO  KARANTINO LAIKOTARPIU KLAIPĖDOS UNIVERSITETINĖJE LIGONINĖJE

   

  TVARKA

   

  BENDROS NUOSTATOS

  Klaipėdos universitetinės ligoninės planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų  teikimo tvarka nustato kaip teikiamos planinės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos Covid-19 karantino metu.

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-05-14

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje atlikti 17764 Covid-19 tyrimai, nustatyti 405 infekuoti pacientai.

   

  Iki šiol ištirti 1438 ligoninės darbuotojai, atlikti 3162 tyrimai (su pakartotinais). Šiuo metu yra  18 Covid-19 infekuotų darbuotojų.

   

  Nustatyta tvarka atlikus pakartotinus tyrimus ligoninės darbuotojams dėl Covid-19 infekuotumo nustatyta, kad 47  darbuotojai pasveikę, jų sveikatos būklės geros.

   

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomi 24 infekuoti Covid-19 pacientai, du iš jų gydomi infekcinių ligų reanimacijos skyriuje,  dirbtinė plaučių ventiliacija netaikoma.

  Kitų gydomų infekcinių ligų korpuse pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

  Vienam infekuotam Covid-19 pacientui taikoma planinė hemodializė.

   

  Iš viso ligoninėje gydyti (išrašyti) 174 infekuoti Covid-19 pacientai, dalis jų  išleisti tolesniam gydymui į namus, iš jų 52 pacientai, pasveikę ligoninėje, išrašyti į namus.

   

  Iš viso ligoninėje mirė 21 pacientas su Covid-19 infekcija. Jie buvo garbaus amžiaus, priklausė rizikos grupei, ilgą laiką buvo skiriamas palaikomasis gydymas ligoninėje dėl lėtinių sunkių susirgimų - insulto, dekompensuoto cukrinio diabeto, išsėtinės sklerozės, lėtinio didelio laipsnio širdies nepakankamumo ir kitų susirgimų.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Sveikinimas

  2020-05-12

  Mieli ligoninės slaugytojai

  Pastarųjų mėnesių situacija, susijusi su Covid – 19 infekcija dar kartą parodė, kad Jūs esate itin svarbūs ir labai reikalingi sergantiems žmonėms. Demonstruodami puikias slaugos žinias, patirtį, kasdien dalindamiesi gerumu ir viltimi Jūs patvirtinote teisingą savo pasirinkimą  - padėti žmonėms, rūpintis Jais ir jų sveikata.
  Didžiuodamasis, kad Jūs dirbate Mūsų ligoninėje sveikinu Jus su Tarptautine Slaugytojų diena. Jūsų nuveikti darbai paskatins visuomenę ne tik prisiminti šią dieną, bet ir labiau vertinti slaugytojų darbą, kelti šios profesijos įvaizdį.
  Mylėkite savo profesiją, savo darbą, ligoninę kurioje Jūs dirbate – labai daug galime nuveikti drauge.
  Sėkmės ir sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems.

  Su nuoširdžia  pagarba
  prof. Vinsas Janušonis
  Klaipėdos universitetinės ligoninės
  Vyriausiasis gydytojas

  plačiau
 • Ligoninėje pradėti imunologiniai tyrimai dėl organizmo imuninio atsako į COVID-19 infekciją

  2020-04-28

  Coronavirus  (angl.) – didelė ir įvairi virusų šeima. Mokslininkai naują koronavirusą pavadino SARS-CoV-2 (sutrumpintai Covid-19). Norint nustatyti Covid-19 infekciją ir padėti kontroliuoti jos plitimą, reikalinga patikima diagnostika.

  Nuo 2020-04-25 ligoninės klinikinės diagnostinės laboratorijos mikrobiologijos skyriuje pradėti tyrimai dėl imunoglobulinų IgA (anti-SARS-CoV-2) ir  IgG (anti-SARS-CoV-2) klasės antikūnų nustatymo kraujo serume imunofermentiniu (ELISA) metodu. Tyrimas paremtas specifiškiausiu S1 struktūrinio baltymo antigeno nustatymu. Metodas pasižymi aukštu jautrumu (97%), specifiškumu (98%).

  Antikūnai aptinkami praėjus kelioms dienoms po užsikrėtimo koronavirusu, stadijoje, kuomet vienu metu vyksta viruso dauginimasis ir jo pašalinimas iš organizmo antikūnų pagalba (serokonversija), bei sveikimo stadijoje.

  Antikūnų prieš Covid-19 virusą nustatymas yra patikimas, jį atliekant sveikimo periode, bet netinkamas, norint diagnozuoti ligą ūmiame periode.

  Moksliškai patvirtinta, kad jei kraujo ėminiai infekuotiems COVID-19 pacientams buvo paimti dešimtą ir dvidešimtą dienomis, tai tyrimo jautrumas anti-SARS-CoV-2 IgA (ELISA) siekia 100.0 %, o Anti-SARS-CoV-2 IgG (ELISA) jautrumas – iki 88 %.

  Jei kraujo ėminiai buvo paimti pacientams, kuriems nuo ligos simptomų pasireiškimo praėjo daugiau nei 20 dienų, tyrimo jautrumas siekia 100 %.

  plačiau
 • paroda.jpg

  Linkėjimai medikams

  2020-04-28

  Linkėjimai medikams iš Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklos.

  Facebook nuoroda

   

  plačiau
 • Klaipėdos universitetinė ligoninė atnaujina veiklą

  2020-04-25

  Ligoninės prašymu buvo atliktas pakartotinas Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie SAM patikrinimas ir balandžio 24 d. ligoninė gavo patikrinimo aktą, kuriame konstatuota, kad Klaipėdos universitetinėje ligoninėje pažeidimų nenustatyta.

   

  Balandžio 25 d. ligoninės administracija priėmė sprendimą nuo balandžio 28 dienos atnaujinti ligoninės skubios ir neatidėliotinos pagalbos skyriaus veiklą centriniame korpuse Nr.1 (Liepojos g. 41).

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl COVID-19

  2020-04-25

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje atlikti 8678 Covid-19 tyrimai, nustatyti 352 infekuoti pacientai.

   

  Iki šiol ištirti 1346 ligoninės darbuotojai, atlikti 2270 tyrimai (su pakartotinais). Šiuo metu yra  46 Covid-19 infekuoti darbuotojai.

   

  Nustatyta tvarka atlikus pakartotinus tyrimus ligoninės darbuotojams dėl Covid-19 infekuotumo nustatyta, kad 17  darbuotojų pasveikę, jų sveikatos būklės geros.

   

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydomi 45 infekuoti Covid-19 pacientai, keturi iš jų gydomi infekcinių ligų reanimacijos skyriuje,  dviem iš jų dėl Covid-19 susirgimo taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

  Kitų gydomų infekcinių ligų korpuse pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

   

  Iš viso ligoninėje gydyti (išrašyti) 128 infekuoti Covid-19 pacientai, dalis jų  išleisti tolesniam gydymui į namus, iš jų 26 pacientai, pasveikę ligoninėje, išrašyti į namus.

   

  Iš viso ligoninėje mirė 18 pacientų su Covid-19 infekcija. Jie buvo garbaus amžiaus, priklausė rizikos grupei, ilgą laiką buvo skiriamas palaikomasis gydymas ligoninėje dėl lėtinių sunkių susirgimų - insulto, dekompensuoto cukrinio diabeto, išsėtinės sklerozės, lėtinio didelio laipsnio širdies nepakankamumo ir kitų susirgimų.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Ligoninėje pradėti imuniteto po galimos COVID-19 infekcijos tyrimai

  2020-04-25

  Ligoninė,  viena pirmųjų šalyje, pradėjo imunologinius tyrimus įgyto imuniteto po Covid-19 infekcijos nustatymui.

  Plačiau apie tai balandžio 27 dieną.

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Mieli ligoninės medikai, kiti darbuotojai

  2020-04-24

  Medicinos darbuotojų dienos proga nuoširdžiai sveikinu Jus visus, kurie kiek tik įmanydami stengiatės prisitaikyti prie susidariusių sunkumų, iššūkių ir juos įveikti, aukojate save ir savo sveikatą bei energiją, kiekvienoje situacijoje ieškote galimybių priimti teisingiausią sprendimą.
  Ypatinga padėka medikams ir kitiems darbuotojams, dirbantiems tiesiogiai su šiuo klastingu virusu ir jo sukeltomis pasekmėmis.
  Šia proga dėkoju Jums, kad esame kartu, kad nepabūgome stoti į kovą su virusu ir jį įveikti. Šiuo sunkiu metu Jūs tapote vienybės ir pasiaukojimo sergančiam žmogui simboliu. Ne visiems patinka mūsų susitelkimas ir stiprybė. Bet tai jau tų žmonių problema.
  Taip pat dėkoju Jūsų šeimoms ir artimiesiems už kantrybę, palaikymą ir supratimą šiuo  sunkiu išbandymo laikotarpiu.
  Tikiu, kad šie sunkumai laikini ir kartu su vasara grįšime į tą darnų darbo ritmą, kuriuo dirbome ilgą laiką. 
  Sveikatos ir stiprybės Jums visiems, Jūsų šeimoms ir artimiesiems.

  Su nuoširdžia  pagarba 
  prof. Vinsas Janušonis
  Klaipėdos universitetinės ligoninės
  Vyriausiasis gydytojas

  plačiau
 • Mieli Klaipėdos universitetinės ligoninės medicinos darbuotojai

  2020-04-24

  Nuoširdžiai sveikinu  Jus profesinės šventės – Medicinos darbuotojo dienos proga.
  Mediko kelias – prasmingas ir sunkus, ypač tokiais laikotarpiais, kaip šis.
  Dėkoju už Jūsų, ypatingai šiuo laikotarpiu, labai atsakingą, sunkų ir alinantį darbą. Jūsų, medikų dėka, žmonių veiduose nušvinta šypsena, o širdyje gimsta viltis gyvenimui.
  Ypatinga padėka medikams, dirbantiems tiesiogiai su COVID-19 infekuotais pacientais. Jūsų darbo sudėtingumas, rizika ir atsakomybė  keleriopai  didesnė.
  Ši diena tegul tampa pasiaukojimo žmogaus sveikatos labui įvertinimo diena, mūsų vienybės, atsakomybės už žmogaus gyvybę įprasminimo diena.
  Linkiu Jums visokeriopos sėkmės, stiprios sveikatos ir jėgų ne tik padėti savo pacientams, bet ir rasti laiko pasigrožėti pavasariu.
  Tegul ši diena atneša  Jums profesinę sėkmę, žmonių meilę, asmeninį pasisekimą ir gyvenimo pilnatvę. 

  Pagarbiai
  Klaipėdos miesto savivaldybės meras
  Vytautas Grubliauskas

  plačiau
 • Klaipėdos universitetinė ligoninė sulaukė svarbios Uosto kompanijų asociacijos paramos

  2020-04-21

  Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos (LJKKA) nariai sureagavo į pranešimus, kad Lietuvoje daugėjant koronavirusu užsikrėtusių gyventojų, sveikatos įstaigos gali pritrūkti būtinos aparatūros. Uosto krovos kompanijos surėmusios pečius ir konsolidavusios suaukotas lėšas – per 200 tūkstančius eurų – Klaipėdos ligoninėms padovanos penkis Danijoje pagamintus dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatus „Dameca AX500“.

  plačiau
 • UAB koncerno „ACHEMOS GRUPĖ“ parama ligoninei

  2020-04-21

  Vis daugiau visuomeninių organizacijų, bendrovių bei privačių asmenų stengiasi pagal savo galimybes prisidėti ir paremti mūsų ligoninę, kad sveikatos priežiūros specialistai galėtų veiksmingiau susidoroti su ekstremaliąja situacija, palietusia ne tik mūsų mylimą miestą Klaipėdą, bet ir visus Lietuvos žmones.

  UAB koncernas „ACHEMOS GRUPĖ“ neatlygintinai ligoninei padovanojo anestezijos sistemą AX500 su dujų analizės moduliu. Šios paramos vertė 34 848 Eur.

  Nuoširdus AČIŪ UAB koncerno „ACHEMOS GRUPĖ“ akcininkams ir vadovybei už paramą mūsų bendruomenės ir pacientų vardu

   

  Vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis

  plačiau
 • Ligoninės informacija dėl Covid-19

  2020-04-19

  Ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje atlikti 5707 Covid-19 tyrimai, nustatyti 272 infekuoti pacientai.

   

  Iki šiol ištirti 1298 ligoninės darbuotojai, atlikti 1754 tyrimai (su pakartotinais). Iš viso nustatyti 60 teigiamų Covid-19 atvejų, iš jų 39 medikams.

  Atlikus nustatyta tvarka pakartotinus tyrimus ligoninės darbuotojams dėl Covid-19 nustatyta, kad 10  darbuotojų pasveikę, jų sveikatos būklės geros.

   

  Iš viso ligoninėje gydyta 118 pacientų, infekuotų Covid-19, dalis jų  išleisti tolesniam gydymui į namus, 18 pacientų, pasveikusių ligoninėje, išrašyti į namus.

   

  Šiuo metu ligoninės infekcinių ligų korpuse gydoma 62 infekuoti Covid-19 pacientai, septyni gydomi reanimacijos skyriuje, keturiems taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija - dviem dėl Covid-19 susirgimo, kitiems dviem dėl kitų sunkių susirgimų.

  Kitų gydomų infekcinių ligų korpuse pacientų sveikatos būklės patenkinamos.

   

  Iš viso ligoninėje mirė 14 pacientų su Covid-19 infekcija. Visi jie buvo garbaus amžiaus, priklausė rizikos grupei, ilgą laiką buvo skiriamas palaikomasis gydymas ligoninėje dėl lėtinių sunkių susirgimų - insulto, dekompensuoto cukrinio diabeto, išsėtinės sklerozės, lėtinio didelio laipsnio širdies nepakankamumo ir kitų susirgimų.

   

  2020 m. pacientų mirtingumas palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje, įskaitant infekuotus Covid-19 buvo 28 proc. (2019 m. – 30 proc.).

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • pic_2.JPG

  Klaipėdos universitetinėje ligoninėje gydomi Covid-19 infekuoti pacientai ir dėl kitų susirgimų

  2020-04-16

  Klaipėdos universitetinė ligoninė vienintelė ligoninė Klaipėdos ir Tauragės apskrityse, kurioje gydomi visi Covid-19 virusu infekuoti pacientai. Tam skirtas atskiras infekcinių ligų korpusas, dirba specialiai apmokytas medicinos personalas.

  plačiau
 • Molekulinė lab 2020-04-16 2.jpg

  Klaipėdos universitetinės ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijos veikla

  2020-04-16

  Klaipėdos universitetinėje ligoninėje įdiegta ir jau savaitė veikia šiuolaikiška, automatizuota ir labai naši laboratorinė įranga tyrimams dėl Covid-19 viruso nustatymo. Tai speciali, didelio našumo molekulinės diagnostikos įranga, skirta didelio masto epidemijų (pandemijų) metu greitai ir tiksliai atlikti didelį kiekį tyrimų. Su šią įranga per parą galima atlikti iki 1000, o per mėnesį iki 30.000 tyrimų.

  plačiau
 • Informacija apie ligoninėje darbuotojus atstovaujančias profesines sąjungas ir narių skaičių

  2020-04-16

  Balandžio 16 d. įvyko ligoninės vyriausiojo gydytojo Vinso Janušonio ir profesinių sąjungų pirmininkų susitikimas. Susitikime su vadovu dalyvavo Lietuvos gydytojų sąjungos skyriaus pirmininkas gydytojas Vytautas Grykšas, Klaipėdos universitetinės ligoninės slaugos ir jiems prilygintų specialistų profesinės sąjungos pirmininkas slaugytoja Vida Šereikienė ir Klaipėdos universitetinės ligoninės sveikatos apsaugos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas medicinos fizikas Dainius Burdulis.

  Aptarti aktualūs klausimai – ligoninės veiklos, medikų ir pacientų testavimo dėl Covid-19 infekcijos, darbuotojų aprūpinimo asmens apsaugos priemonėmis, jų naudojimo laikymosi tvarkos, medikų atlyginimų ir kiti klausimai.

  Sutarta tokius susitikimus rengti reguliariai.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Ligoninės vyriausiasis gydytojas vizitavo infekcinių ligų korpuso skyrius

  2020-04-13

  Balandžio 10 d. prieš šventes ligoninės vyriausiasis gydytojas V. Janušonis  lankėsi infekcinių ligų korpuse, kuriame gydomi pacientai, sergantys Covid-19 liga. Pasveikino ligoninės darbuotojus ir pacientus su artėjančiomis šventėmis, linkėjo ištvermės ir kantrybės darbe bei greito pasveikimo pacientams.

  Vyriausiasis gydytojas su besigydančiais ligoninės darbuotojais pasikalbėjo apie jų sveikatą, palinkėjo greito grįžimo į darbą.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Pasveikusių Covid-19 pacientų daugėja

  2020-04-11

  Klaipėdos universitetinėje ligoninėje dar keturi pacientai, gydyti dėl Covid-19 susirgimo, pasveiko. Jų pakartotinuose tyrimuose Covid-19 viruso nenustatyta.
  Iš viso ligoninėje pasveiko 14 pacientų.

  plačiau
 • Sveikinimas su šv. Velykomis

  2020-04-10

  Vyriausiojo gydytojo sveikinimas su šv. Velykomis

  plačiau
 • Informacija dėl koronaviruso (COVID-19) tyrimų rezultatų Klaipėdos universitetinės ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje

  2020-04-09

  Dviem gydytojams prieš kelias dienas buvo nustatytas infekuotumas Covid-19 virusu.

   

  Kilus abejonių dėl šių ligoninės gydytojų teigiamų tyrimų atsakymų tikslumo, ligoninės laboratorijoje su naujai įdiegta automatizuota molekulinės diagnostikos įranga buvo pakartotinai atlikti šių penkių ėminių tyrimai su kito gamintojo reagentais.

   

  Gauti abiejų gydytojų pakartotinių tyrimų rezultatai – jie neigiami, gydytojai pasirodė sveiki. Abu sėkmingai grįš darbą.

   

  Šiuo metu iš viso 16 medikų ir vienai darbuotojai, kuriems anksčiau buvo nustatytas infekuotumas Covid-19 virusų, po pakartotinų tyrimų dėl infekuotumo Covid-19 virusu rezultatai neigiami, jie sveiki.

   

  Tyrimų neatitikimų priežastys - medicininės įrangos gedimas ar reagentų neatitikimas reikalavimams - tiriamos.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Tęstinis gydymas biologiniais preparatais

  2020-04-09

  Informuojame, kad ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje korpuse Nr. 2, Liepojos g. 43, atliekamas tęstinis gydymas biologiniais preparatais, pacientams besigydantiems pas gydytojus reumatologus, gastroenterologus, neurologus.

  • Būtinas elektroninis šeimos gydytojo siuntimas;
  • Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 46 396523,  8 46 396568,  8 46 396594.
  • Kraujo tyrimai: bendras kraujo tyrimas (BKT), Eritrocitų nusėdimo greitis (ENG), C reaktyvinis baltymas (CRB), kepenų fermentai (AST, ALT).
  plačiau
 • Nuotolinės konsultacijos telefonu

  2020-04-09

  Informuojame, kad ligoninės gydytojai specialistai – endokrinologai, gastroenterologai, kardiologai, pulmonologai, nefrologai, reumatologai, neurologai – konsultuoja pacientus telefonu.

  Konsultacijos teikimo sąlygos:

  • Būtinas elektroninis šeimos gydytojo siuntimas;
  • Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 46 396523,  8 46 396568,  8 46 396594.

  Gydytojai specialistai konsultuoja telefonu darbo dienomis nuo 8 iki 16 valandos.

   

  Gydytojai endokrinologai                tel. Nr. 8 46 396532;

  Gydytojai gastroenterologai            tel. Nr. 8 46 396547;

  Gydytojai kardiologai                      tel. Nr. 8 46 396541;

  Gydytojai nefrologai                        tel. Nr. 8 46 396668;

  Gydytojai pulmonologai                  tel. Nr. 8 46 396537 (gyd. V. Matukienė),  8 46 396539 (kiti pulmonologai);

  Gydytojai reumatologai                   tel. Nr. 8 46 396631;

   

  Vidaus ligų gydytoja

  Ž. Kančiauskienė (AIDS centras)      tel. Nr. 8 620 46676;

  plačiau
 • Informacija dėl koronaviruso (COVID-19) tyrimų rezultatų Klaipėdos universitetinės ligoninės molekulinės diagnostikos laboratorijoje

  2020-04-07

  Keturiems gydytojams ir vienai ligoninės darbuotojai prieš kelias dienas buvo nustatytas infekuotumas Covid-19 virusu.

   

  Kilus abejonių dėl šių ligoninės medikų teigiamų tyrimų atsakymų tikslumo, ligoninės laboratorijoje su naujai įdiegta automatizuota molekulinės diagnostikos įranga buvo pakartotinai atlikti šių penkių ėminių tyrimai su kito gamintojo reagentais.

   

  Gauti visų penkių pakartotinių tyrimų rezultatai – jie neigiami, medikai ir darbuotoja pasirodė sveiki. Visi sėkmingai grįš darbą.

   

  Šiuo metu iš viso 14 medikų ir vienai darbuotojai, kuriems anksčiau buvo nustatytas infekuotumas Covid-19 virusų, po pakartotinų tyrimų dėl infekuotumo Covid-19 virusu rezultatai neigiami, jie sveiki.

   

  Tyrimų neatitikimų priežastys - medicininės įrangos gedimas ar reagentų neatitikimas reikalavimams - tiriamos.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Ligoninės informacija apie rėmėjus

  2020-04-07

  Iki balandžio 7 d. į atskirą specialią ligoninės paramos sąskaitą, skirtą kovai su Covid-19 viruso pandemija regione, gauta 17 tūkst. 625 eurų.

  Ligoninės bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams, lėšomis parėmusiems  ligoninę. Visos lėšos bus skirtos koronaviruso sukeltoms problemoms spręsti.

   

  Vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis

   

  Parama lėšomis Klaipėdos universitetinei ligoninei, gauta  karantino metu

  plačiau
 • Klaipėdos universitetinės ligoninės informacija pacientams

  2020-04-06

  Informuojame, kad biologinė terapija pacientams tęsiama ir bus užtikrinama pastoviai.

  Gydytojai reumatologai, gastroenterologai ir neurologai biologinę terapiją pacientams skiria ligoninės ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje korpuse Nr. 2, Liepojos g. 43.

  Pacientų išankstinė registracija telefonu 396523, 396568, 396594.

   

  Ligoninės informacija

  plačiau
 • Ligoninės informacija apie rėmėjus

  2020-04-06

  Iki balandžio 6 d. į atskirą specialią ligoninės paramos sąskaitą, skirtą kovai su Covid-19 viruso pandemija regione, gauta 12 tūkst. 546 eurų.

  Ligoninės bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams, lėšomis parėmusiems  ligoninę. Visos lėšos bus skirtos koronaviruso sukeltoms problemoms spręsti.

   

  Vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis

  plačiau
 • Dėl VŠĮ Klaipėdos universitetinės ligoninės darbuotojų nuomonės

  2020-04-06

  VšĮ Klaipėdos universitetinės ligoninės jungtinės profesinių sąjungų atstovybės kreipimasis į Klaipėdos miesto savivaldybės merą Vytautą Grubliauską.

  plačiau