Naujienos

Metų jaunąja gydytoja rezidente išrinkta Rugilė Pikturnienė

2023-04-28

Klaipėdos savivaldybės organizuotuose Lietuvos medicinos darbuotojų dienai skirtuose apdovanojimuose metų jaunąja gydytoja rezidente išrinkta Klaipėdos universiteto ligoninės filialo „Klaipėdos ligoninė“ gydytoja chemoterapeutė Rugilė Pikturnienė.

Jaunosios gydytojos teigimu, šis laimėjimas – ne tik jos, tačiau ir visos komandos nuopelnas. „Labai lengva būti sėkmingu mediku, kai tave supa nuostabus, draugiškas, profesionalus kolektyvas. Itin svarbus ir mano darbovietėje gydytojų požiūris į rezidentą – kaip į kolegą, su kuriuo noriai dalijamasi žiniomis. Belieka atkakliai dirbti, tačiau svarbiausia – dirbti iš širdies. Mane džiugina ne tik pasiekimai, bet ir kasdienis darbas, atliekamas su atsidavimu bei besąlygine meile žmogui“, – šypsodamasi sako laureatė.

Jaunajai gydytojai medicina – tai daugiau nei profesija – tai gyvenimo būdas. Gimusi ir augusi medikų šeimoje Rugilė jau vaikystėje svajojo ir pati tapti gydytoja bei dirbti Klaipėdos krašto pacientų sveikatos labui.

Savivaldybė apdovanojo medikus dar trijose kategorijose: „Metų gydytojo“, „Metų slaugos specialisto“ ir „Metų sveikatos apsaugos darbuotojo“.

Šioms kategorijoms ligoninė taip pat buvo nominavusi būrį savo darbuotojų:

Nominacijoje „Metų gydytojas“ – filialo „Klaipėdos ligoninė“ Akių ligų skyriaus vedėja Jurgita Juotkienė, filialo „Jūrininkų ligoninė“ Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyriaus vedėjas Aurimas Knokneris.

Nominacijoje „Metų slaugos specialistas“ – filialo „Klaipėdos ligoninė“ Nervų ligų skyriaus vyresnioji slaugos administratorė Irina Šleiterienė, filialo „Jūrininkų ligoninė“ Ambulatorinių konsultacijų skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Daina Vaitkevičienė.

Nominacijoje „Metų sveikatos apsaugos darbuotojas“ – filialo „Klaipėdos ligoninė“ Hospitalinių infekcijų profilaktikos ir kontrolės skyriaus vedėjas Sigitas Griškonis, filialo „Jūrininkų ligoninė“ Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutė Svetlana Gromovaja.

 

Klaipėdos universiteto ligoninės Komunikacijos tarnyba

Atgal