Naujienos

Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis susitiko su naujai pradėjusiais dirbti medikais

2020-09-25

Šių metų rugsėjo 10 dieną Klaipėdos universitetinėje ligoninėje įvyko tradicinis vyriausiojo gydytojo prof. Vinso Janušonio susitikimas su naujai pradėjusiais dirbti gydytojais ir slaugytojais. Tokie susitikimai vyksta kasmet jau daugelį metų.

Sveikindamas visus susirinkusius įstaigos vadovas apibūdino ligoninės veiklą ir užduotis. Ypatingas dėmesys buvo skirtas specifiniam ligoninės darbui dėl koronaviruso COVID-19 epidemijos. Klaipėdos universitetinė ligoninė yra viena iš pagrindinių ligoninių Lietuvoje, kurioje tiriami asmenys, įtariami užsikrėtimu  koronavirusu, ir gydomi sergantys Covid-19 pacientai.

Vyriausiasis gydytojas prof. V. Janušonis pasidžiaugė, kad iš beveik keturių dešimčių  naujai įdarbintų medicinos specialistų (11 gydytojų ir 27 slaugytojai), dalis šioje ligoninėje nėra naujokai. Čia jie studijavo rezidentūroje, internatūroje,  atliko praktiką, ir visą darbą bei problemas pažįsta iš vidaus.

Medikų žodžiais, jie pasirinko progresyvią, konkurencingą, naujų technologijų, gerų darbo sąlygų ir aukštų atlyginimų ligoninę.

Susitikimo pabaigoje buvo padaryta bendra susitikimo dalyvių nuotrauka.

 

KUL informacija

Atgal