Klaipėdos universitetinė ligoninė priimtų darbui šių specialybių gydytojus: vidaus ligų gydytoją, gydytoją ortopedą-traumatologą, pilvo chirurgą ar chirurgą, LOR gydytoją, gydytoją oftalmologą, gydytoją anesteziologą-reanimatologą, odos ir venerinių ligų gydytoją. Mėnesio atlyginimas priklausomai nuo specialybės (1 etato) 2800-3400 Eur. Kreiptis tel. 8 46 396502, 8 46 396506.

Prenumeruokite

Naujienos
Pranešimas dėl VšĮ Klaipėdos universitetinės ligoninės reorganizavimo ir reorganizavimo sąlygų parengimo
2022-06-22

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešųjų įstaigų įstatymo 15 straipsnio 3 dalimi, informuojame, jog 2022 m. birželio 21 d. buvo pasirašytas viešosios įstaigos Klaipėdos universitetinės ligoninės, viešosios įstaigos Klaipėdos jūrininkų ligoninės ir viešosios įstaigos Palangos reabilitacijos ligoninės  reorganizavimo sąlygų aprašas.

Reorganizavimas vykdomas siekiant didinti asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir jų prieinamumą pacientams, optimizuojant teikiamų paslaugų struktūrą ir jų pasiskirstymą, racionaliai naudojant ir paskirstant finansinius, žmogiškuosius ir infrastruktūrinius išteklius, siekiant sudaryti sąlygas mokslo vystymui ir sveikatos priežiūros specialistų rengimui, tobulinimui bei perkvalifikavimui. Reorganizavimo proceso veiksmai vykdomi, siekiant užtikrinti reorganizavimo eigos sklandumą, efektyvumą, ekonomiškumą, operatyvumą ir bendradarbiavimą.

Reorganizavime dalyvaujančios viešosios įstaigos: Klaipėdos universitetinė ligoninė (juridinio asmens kodas – 190468035; buveinės adresas – Klaipėda, Liepojos g. 41; duomenys apie juridinį asmenį kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre), Klaipėdos jūrininkų ligoninė (juridinio asmens kodas – 191340469; buveinės adresas – Klaipėda, Liepojos g. 45; duomenys apie juridinį asmenį kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre), Palangos reabilitacijos ligoninė (juridinio asmens kodas – 152696784; buveinės adresas – Palanga, Vytauto g. 153; duomenys apie juridinį asmenį kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre).

Reorganizavimo sąlygų pagrindu įstaigos yra reorganizuojamos pagal LR CK 2.97 straipsnio 4 dalį sujungimo būdu, sujungiant reorganizuojamas įstaigas, kurios po reorganizavimo baigs savo veiklą kaip savarankiški juridiniai asmenys, į viešąją įstaigą Klaipėdos universiteto ligoninę, kuri pradės veiklą po reorganizavimo ir kuriai po reorganizavimo pereis visas reorganizuojamų įstaigų turtas, teisės ir pareigos.

Po reorganizavimo veiklą baigiančios viešosios įstaigos: Klaipėdos universitetinė ligoninė, Klaipėdos jūrininkų ligoninė, Palangos reabilitacijos ligoninė.

Po reorganizavimo bus įsteigta ir veiklą pradės nauja  įstaiga - Viešoji įstaiga Klaipėdos universiteto ligoninė, kurios buveinės adresas – Klaipėda, Liepojos g. 41, duomenys apie juridinį asmenį kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Viešosios įstaigos Klaipėdos universitetinės ligoninės teisės ir pareigos pereina po reorganizavimo veiksiančiai viešajai įstaigai 2023-01-01.

Su reorganizavimo sąlygomis, po reorganizavimo veiksiančios viešosios įstaigos įstatų projektu ir praėjusių trejų finansinių metų metinių finansinių ataskaitų rinkiniais arba metinėmis ataskaitomis susipažinti galima interneto svetainėse: www.kul.lt bei Klaipėdos universitetinės ligoninės buveinės adresu: Liepojos g. 41., Klaipėda.

Reorganizavimo sąlygų aprašas.
Klaipėdos universiteto ligoninės įstatų projektas.
Finansinių metinių ataskaitų rinkiniai pateikti šioje svetainėje ataskaitų skiltyje.

plačiau Pasirašytos reorganizacijos sąlygos ir Klaipėdos universiteto ligoninės įstatų projektas
2022-06-21

Šiandien Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiasis gydytojas prof. habil. dr. Vinsas Janušonis, Palangos reabilitacijos ligoninės direktorė Romantė Aleknavičienė ir Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius  prof. dr. Jonas Sąlyga pasirašė šių įstaigų reorganizavimo sąlygas ir būsimos Klaipėdos universiteto ligoninės įstatų projektą. Tai reiškia, kad faktiškai nuo šiandien prasidėjo reorganizavimo procesas.

plačiau Sveikatos apsaugos ministerija tapo ligoninės dalininku
2022-06-16

Sveikatos apsaugos ministerijai išduotas Klaipėdos universitetinės ligoninės dalininko pažymėjimas. Vietoj Klaipėdos savivaldybės tarybos ligoninės dalininku Sveikatos apsaugos minsiterija bus įregistruota nuo pirmadienio. 

Dalininko įnašas – 1 243 259,84 eurų.

Teisės aktai, reglamentuojantys įnašo perdavimą – 2022 m. vasario 17 d. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimas Nr. T2-35 „Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės – viešosios įstaigos Klaipėdos universitetinės ligoninės dalininkės – turtinių ir neturtinių teisių perdavimo valstybės nuosavybėn“, 2022 m. balandžio 27 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas „Dėl savivaldybės turtinių ir neturtinių teisių ir pareigų, turto perėmimo valstybės nuosavybėn ir sutikimo reorganizuoti viešąją įstaigą Klaipėdos universitetinę ligoninę, viešąją įstaigą Palangos reabilitacijos ligoninę ir viešąją įstaigą Klaipėdos jūrininkų ligoninę“, 2022 m. gegužės 31 d. Klaipėdos miesto savivaldybės turtinių ir neturtinių teisių ir pareigų, perduodamų valstybės nuosavybėn, perdavimo ir priėmimo aktas.

plačiau Sirgti lengviau, kai namai ne už kelių šimtų kilometrų, o visai šalia
2022-06-16

Išgirdus diagnozę „Jums - krūties vėžys“, dažną moterį, gyvenančią mažame miestelyje šalies pakrašty, be visų klausimų apie ligą ir gydymą, kamuoja įkyrios mintys, kad geriausias gydymo galimybes jai veikiausiai gali pasiūlyti tik Vilnius. Anaiptol! Kaip teigia Klaipėdos universitetinės ligoninės Krūtų chirurgijos sektoriaus vedėjas, gydytojas chirurgas Donatas Petrauskas, Vakarų Lietuvos regione gyvenančios pacientės retai važiuoja gydytis kitur. Moterys tiesiog žino, kad Klaipėdos universitetinėje ligoninėje gaus visą reikalingą gydymą.

Kuo stiprus Jūsų sektorius?

Krūties navikai turėtų būti tiriami, gydomi ir operuojami tik specializuotame Krūtų chirurgijos centre, turinčiame visą reikalingą diagnostinę įrangą, atitinkamo lygio patologijos laboratoriją, patyrusių specialistų komandą.

Mūsų ligoninėje visa tai yra. Nuo tada, kai buvo įkurtas Krūtų chirurgijos sektorius, per daugiau nei dešimt metų su kolegomis sukaupėme didžiulę patirtį gydami krūties auglius, atlikdami tausojamąsias, šalinimo, plastines ir rekonstrukcines krūties operacijas.

Taikome visas pažangiausias krūtų susirgimų diagnostines technologijas, kaip antai echoskopiją, kompiuterinę mamografiją, mamografiją su navigacine sistema, magnetinio rezonanso tomografiją, scintigrafiją ir pan., darome audinių patologijos, imunohistocheminius bei genetinius tyrimus.

Ligoninėje jau ne vienerius metus veikia ir vienas moderniausių regione mamografijos ir tomosintezės aparatų. Jis leidžia diagnozuoti labai mažus, iki 2-3 milimetrų, navikus ir atlikti jų stereotaksines biopsijas.

Taip pat atliekame sarginio limfmazgio biopsiją naudodami radioaktyvius izotopus, todėl daugeliui moterų nereikia šalinti pažasties limfmazgių. Tai leidžia sumažinti komplikacijų dažnį, pacientės išvengia rankos patinimo, peties sąnario skausmo ir judesių sutrikimo, nenusilpsta rankos jėga.

Kalbant apie krūties vėžio gydymą, labai svarbu nepamiršti ir psichologinio aspekto - juk moteriai sveikti kartais padeda net ir paprasčiausias žinojimas, jog namai ne už kelių šimtų kilometrų, o visai šalia.

Esant galimybėms, tarp procedūrų ji gali grįžti namo, ją dažniau aplanko artimieji. Jei atvirai, Vakarų Lietuvoje gyvenančios pacientės retai važiuoja gydytis kitur. Moterys tiesiog žino, kad pas mus gaus visą reikalingą gydymą.

„Nuo tada, kai buvo įkurtas Krūtų chirurgijos sektorius, su kolegomis sukaupėme didžiulę patirtį gydydami krūties auglius, atlikdami tausojamąsias, šalinimo, plastines ir rekonstrukcines krūties operacijas“, - pasakoja gydytojas chirurgas D. Petrauskas.

plačiau Jubiliejaus proga - sveikinimai ligoninės kapelionui ir įkvepiančios mintys
2022-06-07

Šiandien Klaipėdos universitetinės ligoninės kapelioną Vladą Gedgaudą kolegos pasveikino garbaus jubiliejaus proga.

Ligoninės vyriausiasis gydytojas prof. habil.dr. Vinsas Janušonis dėkojo kapelionui  už bendrystę, įkvepiantį ir reikalingą darbą, už atsidavimą  ir nuoširdumą bendraujant su kiekvienu žmogumi, už pamokslus, kurie iš kapeliono  širdies išplaukia ir nukeliauja į kiekvieno žmogaus širdį.  „Mes tikrai labai laimingi, kad Jūs esat, ir linkime stiprybės, kantrybės, puikios sveikatos, džiugių kasdienių akimirkų!"

Gimtadienio proga kapelionas V. Gedgaudas dalijosi įkvepiančiomis mintimis apie gyvenimą.

Gyvenimas yra duotas, jo negali pasirinkti, nei kada, nei kur gimti. Gyvendamas pamažu pradedi suprasti, kad tai yra dovana. Žinoma, jeigu jis nepasiseka, tada galvoji kodėl jis man, tačiau, kada sekasi - dėkoji. Mes gimstame su savo prigimtimi, kuri gali būti linkusi į optimizmą arba į pesimizmą. Atrodo, kad prigimties negali pakeisti, tačiau tai netiesa. Kol nori ką nors pagerinti, prašviesinti, nustebinti, kol sieki mylėti ir atleisti, tol gali sakyti, kad gyveni tikrą gyvenimą. Jeigu tave supa juodi debesys, tada privalai ieškoti išeities, kaip juos prablaškyti. Yra sugalvota daug taisyklių, kaip reikia elgtis, tačiau tu privalai atrasti tau tinkamiausią būdą. Tada pamatysi, jog gali pakeisti savo tamsiąją egzistencijos prigimties pusę. Nebus lengva, tačiau tai yra įmanoma, daugelis tai gali patvirtinti. Vienas mąstytojas yra pasakęs: "Tau yra duodamas lengvas, visko pertekęs gyvenimas ir duodamas reikalaujantis darbo ir pastangų, pavojingas, pilnas iššūkių ir sunkumų gyvenimas. Ką renkiesi?" Visi mes norime rinktis lengvą gyvenimą, tačiau jis gali suteikti tik ištižimą ir neveiklumą.  Per patirtus sunkumus mes išmokstame kaip reikia nepalūžti, nugalėti ir sustiprėti. Kas geba įveikti blogį, tas tampa stipresnis. Tam tikra prasme, tie kurie susidūrė su blogiu ir nepalūžo, tie yra stipresni. Kadangi gyvenimas yra duotas, tai ir mirtis taip pat ateina savo laiku. Gyvenimas tau buvo duotas tam, kad gebėtum ją pasitikti. Be Dievo gyvensi tik šiapus ir visos taisyklės tau galios kaip ir kiekvienam, su Dievu gyvensi ir anapus, ir tau bus pridėtos amžinos taisyklės, kurios tęsis ir kitame gyvenime. Kai tai suprasi ir įgyvendinsi beveik tapsi išmintingas..."

plačiau Pacientų lankymo tvarka
2022-06-01

• Skyriuose pacientai lankomi gydančio gydytojo leidimu.

• Lankymo laikas kiekvieną savaitės dieną nuo 11:00 val. iki 12:00 val. ir nuo 17:00 val. iki 19:00 val.
• Lydėti ir lankyti vienu metu gali tik vienas asmuo.
• Pacientai lankomi iki 15 min.

•  Lankyti gali tik asmuo, dėvintis vienkartinę medicininę kaukę (išskyrus jaunesnius nei 6 m.)

•   Prašome laikytis rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.

Pacientą gali lankyti tik asmenys, atitinkantys šiuos reikalavimus:

• neturintys ūmių kvėpavimo takų infekcijų simptomų (pvz. karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

• prieš patekdamas į skyrių ir išeidamas iš jo lankytojas privalomai dezinfekuoja rankas.
• Siekiant išvengti COVID-19 ligos plitimo, maisto toksikoinfekcijos, pacientui atnešti tik būtinus daiktus (medikamentai, įkrovikliai,
higienos priemonės, avalynė ir kt.).
• Nenešti pacientui greitai gendančių, kuriems reikalingas temperatūros režimo užtikrinimas, maisto produktų!

plačiau Nuotolinis susitikimas su akušere
2022-06-01

Tradiciškai kviečiame į nuotolinį susitikimą su Klaipėdos universitetinės ligoninės Akušerijos klinikos akušerėmis pokalbiui apie gimdymą ir laikotarpį po gimdymo. Labai džiaugiamės, kad jungiasi gausus būrys klausytojų.

Birželio 14 dieną 18 val. susitikimas su gimdymo skyriaus akušere.
Birželio 15 dieną 12 val. susitikimas su pogimdyminio skyriaus akušere.

Registracijos formos nuoroda:
https://forms.office.com/r/vidfRW7YYn
Prisijungimo nuorodas gausite susitikimų išvakarėse.

plačiau Sveikinimai jubiliejaus proga
2022-05-31

Šiandien Klaipėdos universitetinės ligoninės Neurochirurgijos klinikos vadovą doc. dr. gydytoją neurochirurgą Antaną Gvazdaitį kolegos pasveikino garbaus jubiliejaus proga.

Ligoninės vyriausiasis gydytojas prof. habil.dr. Vinsas Janušonis dėkojo gydytojui už ilgametį itin sėkmingą darbą ir svarų jo indėlį į neurochirugiją. Gimimo dienos proga A. Gvazdaičiui linkėta stiprios sveikatos, laimės ir gražių, prasmingų saulėtų dienų.

„Klaipėdos universitetinėje ligoninėje pradėjau dirbti prieš 15 metų ir niekada nesigailėjau šiuo pasirinkimu. Man buvo suteiktos galimybės dirbti su pažangiausiomis technologijomis ir atlikti unikalias operacijas.  Džiugu, neurochirurginė pagalba -  viena stipriausių Klaipėdos universitetinės ligoninės grandžių, kurią čia gauna viso Vakarų Lietuvos regiono gyventojai. Ačiū kolegoms, kad visuomet jaučiau ir jaučiu palaikymą, komandiškai, produktyviai ir profesionaliai dirbame. Manau, kad minint garbingą jubiliejų – svarbiausia likti reikalingu – kokiu ir šiandien jaučiuosi. Nuoširdžiai visiems dėkoju už sveikinimus“, - kalbėjo neurochirurgijos klinikos vadovas gydytojas neurochirurgas doc. dr. Antanas Gvazdaitis, sukaupęs kelių dešimtmečių darbo patirtį.

 

plačiau Melanomos su BRAF geno mutacija žinomumo diena
2022-05-26

Siekiant didinti informuotumą ir supratimą apie BRAF geno mutaciją, gegužės 26 d. yra paskelbta melanomos su BRAF geno mutacija žinomumo diena. 

Šią dieną siūloma kalbėtis apie patikrą, ką ši mutacija reiškia paciento diagnozei, užmegzti glaudesnį dialogą tarp gydytojo ir paciento, suteikti žmonėms, kuriems diagnozuota melanoma su BRAF geno mutacija, pasitikėjimo.
Išsamiai apie melanomą su BRAF geno mutacija ir naujausius gydymo būdus pasakoja Klaipėdos universitetinės ligoninės onkologijos klinikos, chemoterapijos skyriaus gydytoja Rugilė Pikturnienė.

Įrašą galite peržūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=c7OVnu7XTmE&t=10s

Socialinėje erdvėje prie šių pokalbių galima prisijungti naudojantis grotažymėmis #MelanomaAwarenessMonth, #Melanoma, #SkinCancer, #MelanomaBRAFAwarenessDay.

plačiau Klaipėdos universitetinės ligoninės radioterapeutams – naujas etapas
2022-05-25

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje teikiamos aukščiausio lygio onkologinės radioterapijos paslaugos. Ligoninėje atliekamos visos sudėtingiausios šiuolaikinės spindulinio gydymo procedūros, taikomos šiuolaikines pasaulines tendencijas atitinkantis kompleksinis vėžio gydymas. Todėl Vakarų Lietuvos gyventojams nereikia vykti radioterapijos procedūrų į kitas didžiąsias Lietuvos ligonines.
Klaipėdos universitetinės ligoninės gydytojai radioterapeutai atskleidė naują puslapį onkologinių pacientų gydyme. Šios srities specialistų konferencijoje uostamiestyje buvo pristatytos klaipėdiečių ir kolegų iš visos Lietuvos naujovės bei įgyta patirtis. 

„Klaipėdoje mūsų laukia radikaliai kita radioterapijos ateitis. Svarbiausia, kad mūsų procedūros – gerokai patogesnės pacientams, daugėja gydymo galimybių ir gerėja paslaugų prieinamumas. Mažiau pacientų važiuos į kitus centrus, nes visas naujausias radioterapijos paslaugas gaus arčiau namų. Mūsų komandoje žmonės dirba iš pašaukimo. Visuma lemia ramybę, padrąsinimą ir pasitikėjimą profesionalais“, - kalbėjo dr. A.Plieskienė.

plačiau