VšĮ Klaipėdos universitetinė ligoninė priimtų dirbti gydytoją neurologą, akių ligų gydytoją, odos ir venerinių ligų gydytoją. Telefonas pasiteiravimui 8 46 396502.

Prenumeruokite

Naujienos
Rūpinamasi ligoninės medikų saugumu
2020-04-02

Į ligonines, teikiančias skubią ir neatidėliotiną medicininę pagalbą gali patekti pacientai, infekuoti Covid19 virusu ir išplatinti infekciją tarp medicinos darbuotojų ir pacientų.

 

Šiuo metu Klaipėdos universitetinė ligoninė teikia tik skubią ir neatidėliotiną medicininę pagalbą pacientams. Saugant ligoninės medikus ir kitus darbuotojus, ligoninėje įsteigtas specialus skyrius-filtras, kuriame visi pacientai, prieš patekdami į kitus skyrius, tikrinami dėl Covid19 infekcijos.

 

Balandžio 2 d. pacientui su sunkia trauma šiame skyriuje nustatyta Covid19 infekcija. Toks pacientas, patekęs į ligoninės skyrius, galėjo apkrėsti medikus ir kitus pacientus. Šis pacientas perkeltas į  infekcinių ligų korpusą, kur jam suteikta visa reikalinga skubi medicinos pagalba.

 

Ligoninės informacija

plačiau Informacija apie ligoninėje darbuotojus atstovaujančias profesines sąjungas ir narių skaičių
2020-04-02

1. Jungtinė profesinių sąjungų atstovybė:

 

Lietuvos gydytojų sąjungos skyrius ligoninėje, 130 narių,pirmininkas gydytojas Vytautas Grykšas;

Klaipėdos universitetinės ligoninės slaugos ir jiems prilygintų specialistų profesinė sąjunga, 572 nariai, pirmininkas slaugytoja Vida Šereikienė.

 

2. Klaipėdos universitetinės ligoninės sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga, 8 nariai, pirmininkas Dainius Burdulis.

 

Ligoninės informacija

plačiau Padėka
2020-04-02

MIELI RĖMĖJAI, MIESTIEČIAI IR KRAŠTIEČIAI,

Paskutiniu metu vis daugiau visuomeninių organizacijų, bendrovių bei privačių asmenų stengiasi pagal savo galimybes prisidėti ir paremti mūsų ligoninę, kad sveikatos priežiūros specialistai galėtų veiksmingiau susidoroti su ekstremaliąja situacija, palietusia ne tik mūsų mylimą miestą Klaipėdą, bet ir visus Lietuvos žmones.

Šios iniciatyvos labai svarbios ne vien materialine pagalba. Tai solidarumas bei paramos gestas tokiu metu, kai mūsų medicinos darbuotojai kasdien, negailėdami savo jėgų ir laiko, grumiasi su vis didesniais iššūkiais ir išbandymais, rizikuodami savo sveikata.   

Deja, kai kurie pavieniai asmenys, manipuliuodami žmonių jausmais, siekdami savanaudiškų tikslų, platina tikrovės neatitinkančią, iškraipytą informaciją, neva “ligoninės darbuotojas” pardavinėja asmens apsaugos priemones, neva kažkur dingsta gauta parama.

Patikiname rėmėjus, miesto ir regiono gyventojus, kad visa gauta parama kruopščiai apskaitoma, pajamuojama ir skiriama ligoninės darbuotojų apsaugai bei kitai veiklai užtikrinti.

Mes, Klaipėdos universitetinės ligoninės medikai ir kiti darbuotojai, toliau dirbsime, kad Jūs būtumėte sveiki.

Nuoširdus AČIŪ JUMS už paramą mūsų bendruomenės ir pacientų vardu.

Vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis

Dar kartą dėkojame rėmėjams

plačiau