Padėka rėmėjams

MIELI RĖMĖJAI, MIESTIEČIAI IR KRAŠTIEČIAI,

Paskutiniu metu vis daugiau visuomeninių organizacijų, bendrovių bei privačių asmenų stengiasi pagal savo galimybes prisidėti ir paremti mūsų ligoninę, kad sveikatos priežiūros specialistai galėtų veiksmingiau susidoroti su ekstremaliąja situacija, palietusia ne tik mūsų mylimą miestą Klaipėdą, bet ir visus Lietuvos žmones.

Šios iniciatyvos labai svarbios ne vien materialine pagalba. Tai solidarumas bei paramos gestas tokiu metu, kai mūsų medicinos darbuotojai kasdien, negailėdami savo jėgų ir laiko, grumiasi su vis didesniais iššūkiais ir išbandymais, rizikuodami savo sveikata.   

Deja, kai kurie pavieniai asmenys, manipuliuodami žmonių jausmais, siekdami savanaudiškų tikslų, platina tikrovės neatitinkančią, iškraipytą informaciją, neva “ligoninės darbuotojas” pardavinėja asmens apsaugos priemones, neva kažkur dingsta gauta parama.

Patikiname rėmėjus, miesto ir regiono gyventojus, kad visa gauta parama kruopščiai apskaitoma, pajamuojama ir skiriama ligoninės darbuotojų apsaugai bei kitai veiklai užtikrinti.

Mes, Klaipėdos universitetinės ligoninės medikai ir kiti darbuotojai, toliau dirbsime, kad Jūs būtumėte sveiki.

Nuoširdus AČIŪ JUMS už paramą mūsų bendruomenės ir pacientų vardu.

Vyriausiasis gydytojas prof. Vinsas Janušonis

Dar kartą dėkojame rėmėjams

 

Rėmėjų ir jų skirtos paramos sąrašas

Parama lėšomis Klaipėdos universitetinei ligoninei, gauta karantino metu