Ligoninės vadovybė

Liepojos 41, 92288 Klaipėda

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas Telefonas
Vyriausiasis gydytojas Prof. habil. dr. Vinsas Janušonis janusonis@kul.lt 396501
396502
Vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinai (konservatyviajai) Gintautas Virketis virketis@kul.lt 396503
Vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinai (intervencinei) Eugenijus Zalagėnas zalagenas@kul.lt 396513
Vyriausiojo gydytojo pavaduotojas medicinai Virgilijus Vanagas vanagas@kul.lt 396528
Vyriausioji slaugos administratorė, l.e. vyriausiojo gydytojo pavaduotojos slaugai pareigas Jurgita Vaitiekienė j.vaitiekiene@kul.lt 396622
L.e. vyriausiosios slaugos administratorės pareigas Rasa Zakarienė r.zakariene@kul.lt 396555
Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja infrastruktūrai Nijolė Motužienė motuziene@kul.lt 396505
Vyriausiasis finansininkas Teresė Valaitienė valaitiene@kul.lt 396507
Vyriausioji medicinos auditorė Ingrida Paulauskienė i.paulauskiene@kul.lt 396624
Personalo skyriaus viršininkė Gintarė Pučinskienė personalas@kul.lt 396506
Administracijos departamento vadovas Nijolė Motužienė motuziene@kul.lt 396505
Bendrojo sektoriaus vedėjas Sigitas Griškonis griskonis@kul.lt 396666
Diagnostikos departamento vadovas Eugenijus Zalagėnas zalagenas@kul.lt 396513
Vidaus ligų departamento vadovė Violeta Matukienė v.matukiene@kul.lt 396539
Infekcinių ligų departamento vadovė Jolanta Česienė j.cesiene@kul.lt 396517
Nervų ligų ir reabilitacijos departamento vadovas Gintaras Bukauskas g.bukauskas@kul.lt 396550
Anesteziologijos ir reanimatologijos klinikos vadovė Renata Paškevičiūtė r.paskeviciute@kul.lt 396543
Pilvo ir endokrininės chirurgijos klinikos vadovas Doc. dr. Paulius Žeromskas paulius.zeromskas@kul.lt 396680
Branduolinės medicinos centro vadovė Dr. Aista Plieskienė a.plieskiene@kul.lt 396511
Onkologijos chemoterapijos klinikos vadovas Alvydas Česas a.cesas@kul.lt 396586
Galvos-kaklo chirurgijos departamento vadovė Jurgita Juotkienė j.juotkiene@kul.lt 396692
Akušerijos-ginekologijos departamento vadovas Raimondas Šiaulys r.siaulys@kul.lt 396509
Traumatologijos departamento vadovas Vidmantas Žegunis zegunis@kul.lt 396515
Neurochirurgijos klinikos vadovas Doc. dr. Antanas Gvazdaitis gvazdaitis@kul.lt 396690
Hospitalizacijos departamento vadovas Arūnas Daratis a.daratis@kul.lt 396643
Hospitalinių infekcijų profilaktikos ir kontrolės departamento vadovas Sigitas Griškonis griskonis@kul.lt 396666
Ambulatorinio konsultacinio skyriaus vedėjas (Korpusas Nr.2) Vladimir Zdorovets ambulatorija@kul.lt 396627
Ambulatorinio konsultacinio skyriaus vedėjas (Korpusas Nr.3) Algimantas Kairys a.kairys@kul.lt 396667
Inžinierinio technikos departamento vadovas Algimantas Suveizdis a.suveizdis@kul.lt 396630