Naujienos

 • Tarptautinė konferencija „Krūtis tausojantis gydymas“

  2018-09-06

  Š. m. rugsėjo 14 d. Lietuvos onkologų chemoterapeutų draugija ir Klaipėdos universitetinė ligoninė organizuoja IV tarptautinę mokslinę praktinę konferencija „Krūtis tausojantis gydymas“.

  Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.
  Konferencijos programa suderinta su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS.

  Konferencija vyks „Kultūros fabrike”, Bangų g. 5A, LT-91250, Klaipėda, Lietuva

  Programa.

  plačiau
 • Otochirurgijos teorija ir praktika

  2018-07-19

  Tarptautinė mokslinė konferencija: liepos 20-21 dienomis gydytojai iš Lietuvos ir kolegos iš užsienio dalinsis naujausiais mokslo bei profesinės veiklos pasiekimais ir patirtimi.

  Pirmąją tarpautinės mokslinės konferencijos dieną dalyviai pristatys savo pranešimus, o antrąją dieną vyks operacijų stebėjimas ir aptarimas.

  PROGRAMA

  plačiau
 • KAIP NUO LIGŲ IR STRESO APSAUGOTI TUOS, KURIE RŪPINASI SERGANČIAISIAIS?

  2018-06-01

  Kaip išvengti labiausiai paplitusių darbuotojų sveikatos ir saugos pavojų: skeleto – raumenų sistemos sutrikimų (SRSS) ir psichosocialinės rizikos bei streso darbe (PSRSD)? Apie tai buvo diskutuojama gegužės 23 ir 24 dienomis Vilniuje vykusioje tarptautinėje mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Sveikame kūne – sveika siela. Rūpinkimės tais, kurie rūpinasi mumis“.

  plačiau
 • KLAIPĖDOS UNIVERSITETINĖS LIGONINĖS PACIENTŲ PASITENKINIMAS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOMIS

  2018-05-31

  Klaipėdos universitetinėje ligoninėje didelis dėmesys skiriamas pacientų pasitenkinimo paslaugomis stebėsenai, pacientų nuomonės, sveikatos priežiūros vertinimo tyrimams. Tyrimų duomenys parodo, kad Klaipėdos universitetinėje ligoninėje teikiama sveikatos priežiūra absoliučiai daugumai pacientų yra tinkama ir ne tik atitinka jų lūkesčius, bet beveik pusei jų lūkesčiai yra viršijami. 2017 metais medikams raštu padėkojo virš 3800 pacientų

  plačiau
 • Skelbiamas konkursas vyriausiojo gydytojo pareigoms eiti

  2018-05-24

  2018 m. gegužės 24 d. Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia konkursą VšĮ Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigoms eiti. Konkurso data - 2018 m. birželio 11 d. Išsamesnė informacija pagrindiniame skelbime www.klaipeda.lt skiltyje Gyventojui/Karjera.

  plačiau
 • ĮRODYMAIS PAGRĮSTA SLAUGOS PRAKTIKA – 2018

  2018-04-18

  Kviečiame Jus į Klaipėdos valstybinės kolegijos Sveikatos mokslų fakulteto ir Klaipėdos universitetinės ligoninės organizuojamą mokslinę-praktinę konferenciją skirtą Tarptautinei Slaugytojo dienai paminėti

  Konferencija skirta slaugytojams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams
  Konferencija vyks 2018 m. gegužės 11 d.,
  Klaipėdos universitetinėje ligoninėje,
  Liepojos g. 41, Klaipėdoje

  PRELIMINARI ROGRAMA

  plačiau
 • Euromelanomos dienos minėjimas ir pacientų konsultavimas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje

  2018-04-17

  Nuo 2007 metų Lietuvoje ir Klaipėdos universitetinėje ligoninėje organizuojama Euromelanomos dienos minėjimas.

  Melanoma – agresyviausia odos vėžio forma. Tačiau anksti ją nustačius išgydyti galima apie 97 proc. pacientų. Melanoma sudaro apie 15 proc. visų odos vėžio atvejų. Ši liga išsivysto arba iš jau esančių, arba iš naujai atsiradusių apgamų.

  plačiau
 • Vidaus ligų diagnostikos ir gydymo aktualijos 2018

  2018-01-17

  Maloniai kviečiame Jus dalyvauti Klaipėdos universitetinės ligoninės ir LSMU MA Vidaus ligų klinikos rengiamoje mokslinėje konferencijoje “Vidaus ligų diagnostikos ir gydymo aktualijos 2018”. Konferencija vyks 2018 m. vasario 1 dieną, Klaipėdos Universitetinėje ligoninėje, Liepojos g. 41, Klaipėda Konferencija skirta visų specialybių gydytojams ir slaugytojams. Visiems konferencijos dalyviams bus išduoti 7 val. universitetiniai pažymėjimai. Dalyvio mokestis – 6 Eur. Iš anksto užsiregistravusiems dalyvavimas konferencijoje nemokamas. Registruotis www.emedicina.lt iki sausio 29 dienos 14 val. imtinai.

  ATNAUJINTA PROGRAMA (.pdf)

  plačiau
 • Konferencija “Vidaus ligų diagnostikos ir gydymo aktualijos”

  2017-11-27

  Maloniai kviečiame Jus dalyvauti Klaipėdos universitetinės ligoninės ir LSMU MA Vidaus ligų klinikos rengiamoje mokslinėje konferencijoje “Vidaus ligų diagnostikos ir gydymo aktualijos”.

  Konferencija vyks 2017 m. gruodžio 7 dieną, Klaipėdos Universitetinėje ligoninėje, Liepojos g. 41, Klaipėda

  Konferencijos dalyviams bus išduodami 8 val. profesinės kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

  PROGRAMA

  plačiau
 • MOKSLINĖ KONFERENCIJA „Kontroversijos neurologijoje - 2017: Neuroimunologija“

  2017-11-09

  Maloniai kviečiame Jus dalyvauti Klaipėdos universitetinės ligoninės ir LSMU Imunologijos ir alergologijos klinikos rengiamoje mokslinėje konferencijoje „Kontroversijos neurologijoje 2017: Neuroimunologija”.

  Konferencija vyks 2017 m. gruodžio 7dieną, Klaipėdos Universitetinėje ligoninėje, Liepojos g. 49, Klaipėda

  Konferencijos dalyviams bus išduodami 6 val. profesinės kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

  Dalyvio mokestis 5 EUR

  Išankstinė registracija iki gruodžio1 d. lmalciene@vneurologija.lt

  Renginio programa

  plačiau