Naujienos

 • Šiuolaikinės kolorektinės chirurgijos aktualijos

  2018-11-16

  2018 m. gruodžio 6 d. Klaipėdos universitetinės ligoninės konferencijų salė vyks mokslinė praktinė konferencija „Šiuolaikinės kolorektinės chirurgijos aktualijos“. Pagrindinis pranešėjas Prof. Stanley Goldberg  (Minneapolis, JAV).

  PROGRAMA

  plačiau
 • Mokslinė konferencija „Kontroversijos neurologijoje – 2018: neurotoksikologija“

  2018-11-14

  Maloniai kviečiame Jus dalyvauti LSMU Fiziologijos ir Farmakologijos instituto, Klaipėdos universitetinės ligoninės ir Vakarų Lietuvos neurologų draugijos rengiamoje moklsinėje konferencijoje "Kontroversijos neurologijoje 2018: Neurotoksikologija".

  Konferencija skiriama visų specialybių gydytojams.

  Konferencija vyks 2018 m. gruodžio 7 dieną, Radisson Blu viešbutyje, Šiaulių g. 28, Klaipėda.

  Konferencijos dalyviams bus išduodami profesinės kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

  Užsiregistravus iki gruodžio 4 d. dalyvio mokestis 5 EUR, konferencijos dieną - 10 EUR.

  Išankstinė registracija el. paštu lmalciene@vneurologija.lt

  PROGRAMA

  plačiau
 • Konferencija: „Vidaus ligų gydymo tarpdiscipliniškumas“

  2018-11-05

  2018 m. lapkričio mėn. 15 d. Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, Liepojos g. 41, Klaipėda, vyks konferencija: „Vidaus ligų gydymo tarpdiscipliniškumas“, skirta visų specialybių gydytojams ir slaugytojams. Konferencijos organizatoriai: LSMU MA Vidaus ligų klinika ir Klaipėdos universitetinė ligoninė. Norintys dalyvauti, iki lapkričio mėn. 13 dienos 14 val. imtinai, gali registruotis www.emedicina.lt.

  PROGRAMA

  plačiau
 • Neuroendokrininių navikų (NEN) žinomumo diena 2018

  2018-11-05

  Lapkričio 10-ą dieną tarptautinis neuroendokrininio vėžio aljansas paskelbė neuroendokrininių navikų žinomumo diena. Šios dienos paminėjimo tikslas yra skleisti informaciją apie šią retą ligą. Neuroendokrininiai navikai (NEN) yra heterogeniška ligų grupė. NEN klinikinė išraiška, simptomai gali būti labai skirtingi, gali priminti daugybę kitų nenavikinių ligų. Todėl galima sakyti, kad vėžio pasaulyje neuroendokrininiai navikai yra zebrai, kurių kievienas yra unikaliai dryžuotas, nė vienas nėra toks pats, taip kaip ir NEN sergantys pacientai.

  plačiau
 • MEDICINOS FIZIKAI – PACIENTŲ GEROVEI

  2018-11-05

  Šių metų lapkričio 7 d. yra minima 6-oji Pasaulinė Medicinos fizikų diena. Medicinos fizikai – tai nedidelė profesionalų bendruomenė, dirbanti medicinos srityje ir padedanti medicinos personalui suprasti, panaudoti fizikinius metodus medicinoje ir apsisaugoti nuo nematomo ir labai galingo fizikinio reiškinio – jonizuojančios spinduliuotės.Tai specialistai, kurie gali teikti klinikines bei mokslines rekomendacijas diagnozuojant ligas bei gydant onkologinius pacientus, konsultuoti techninių, technologinių ir metodinių spindulinės medicinos taikymo galimybių medicininėje praktikoje klausimais. Ligoninėse medicinos fizikų veikla apima keturias pagrindines sritis: diagnostikos, spindulinės terapijos, branduolinės medicinos ir radiacinės saugos. Medicinos fizikų užduotis – visais galimais fizikiniais metodais, panaudojant turimas technologijas, užtikrinti, jog pacientų diagnostiniai vaizdai bei dozė spindulinių procedūrų metu būtų optimali, o medicinos personalas ir kiti lankytojai būtų apsaugoti nuo nereikalingos apšvitos. Įgyvendinant šią koncepciją svarbiausią vaidmenį vaidina kokybės kontrolės procedūros, kurias atlieka medicinos fizikai. Nuolatiniai įrangos techninių parametrų matavimai ir kontrolė leidžia nustatyti, ar naudojama įranga yra techniškai tvarkinga, o gaunama paciento diagnostinė-vaizdinė informacija - tinkama.

  plačiau
 • Infekcinės kvėpavimo takų ligos

  2018-10-01

  Mokslinė praktinė konferencija "INFEKCINĖS KVĖPAVIMO TAKŲ LIGOS" 2018 m. spalio 16 d. Konferencijų centras „Ibis Styles Klaipėda Aurora“, Nemuno g. 51, Klaipėda

  PROGRAMA

  plačiau
 • Tarptautinė konferencija „Krūtis tausojantis gydymas“

  2018-09-06

  Š. m. rugsėjo 14 d. Lietuvos onkologų chemoterapeutų draugija ir Klaipėdos universitetinė ligoninė organizuoja IV tarptautinę mokslinę praktinę konferencija „Krūtis tausojantis gydymas“.

  Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.
  Konferencijos programa suderinta su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir registruota medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS.

  Konferencija vyks „Kultūros fabrike”, Bangų g. 5A, LT-91250, Klaipėda, Lietuva

  Programa.

  plačiau
 • Otochirurgijos teorija ir praktika

  2018-07-19

  Tarptautinė mokslinė konferencija: liepos 20-21 dienomis gydytojai iš Lietuvos ir kolegos iš užsienio dalinsis naujausiais mokslo bei profesinės veiklos pasiekimais ir patirtimi.

  Pirmąją tarpautinės mokslinės konferencijos dieną dalyviai pristatys savo pranešimus, o antrąją dieną vyks operacijų stebėjimas ir aptarimas.

  PROGRAMA

  plačiau
 • KAIP NUO LIGŲ IR STRESO APSAUGOTI TUOS, KURIE RŪPINASI SERGANČIAISIAIS?

  2018-06-01

  Kaip išvengti labiausiai paplitusių darbuotojų sveikatos ir saugos pavojų: skeleto – raumenų sistemos sutrikimų (SRSS) ir psichosocialinės rizikos bei streso darbe (PSRSD)? Apie tai buvo diskutuojama gegužės 23 ir 24 dienomis Vilniuje vykusioje tarptautinėje mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Sveikame kūne – sveika siela. Rūpinkimės tais, kurie rūpinasi mumis“.

  plačiau
 • KLAIPĖDOS UNIVERSITETINĖS LIGONINĖS PACIENTŲ PASITENKINIMAS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOMIS

  2018-05-31

  Klaipėdos universitetinėje ligoninėje didelis dėmesys skiriamas pacientų pasitenkinimo paslaugomis stebėsenai, pacientų nuomonės, sveikatos priežiūros vertinimo tyrimams. Tyrimų duomenys parodo, kad Klaipėdos universitetinėje ligoninėje teikiama sveikatos priežiūra absoliučiai daugumai pacientų yra tinkama ir ne tik atitinka jų lūkesčius, bet beveik pusei jų lūkesčiai yra viršijami. 2017 metais medikams raštu padėkojo virš 3800 pacientų

  plačiau