Prenumeruokite

Naujienos
Mokslinė praktinė konferencija “Epilepsijos diagnostikos ir gydymo naujienos”
2015-07-03

Klaipėdos universitetinės ligoninės 40-mečio renginys

Mokslinė praktinė konferencija neurologams, neurofiziologams, neurochirurgams, radiologams ir slaugytojoms (dalyvio sertifikatas 8 val., registracijos mokesčio nėra)

“Epilepsijos diagnostikos ir gydymo naujienos”
Klaipėdos universitetinė ligoninė
2015 m. liepos 13 d.

plačiau Diegiamas "E. SVEIKATOS PASLAUGŲ PLĖTRA KLAIPĖDOS REGIONO ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE" projektas
2015-06-22

Projektas „E. SVEIKATOS PASLAUGŲ PLĖTRA KLAIPĖDOS REGIONO SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE“ (projekto numeris – VP2-3.1-IVPK-11-V-01-003) – tai vienas didžiausių elektroninės sveikatos projektų Lietuvoje, skirtų sudaryti sąlygas Klaipėdos apskrities gyventojams ir pacientams, šiuolaikinėmis informacinių ir ryšių technologijų priemonėmis gauti laiku geros kokybės sveikatos paslaugas, o asmens sveikatos priežiūros įstaigoms – tarpusavyje bendradarbiauti, saugiai keistis informacija elektroninėmis priemonėmis. Įgyvendinus projektą sukurta ir įdiegta Vieninga jungtinė Klaipėdos apskrities sveikatos priežiūros įstaigų informacinė sistema. Projekte dalyvauja 18 sveikatos priežiūros įstaigų iš Skuodo, Kretingos, Klaipėdos ir Šilutės rajonų, Palangos, Neringos ir Klaipėdos miestų savivaldybių. Projekto metu sukurta ir sėkmingai įdiegta vieninga jungtinė elektroninės sveikatos informacinė sistema, kuri yra integruota su E. Sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacine sistema (ESPBI IS), SODROS, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos (NDNT) ir kitomis nacionalinėmis informacinėmis sistemomis.

plačiau Puikus karo ir civilių medikų bendradarbiavimas pratybose
2015-06-02

Vienos didžiausių Lietuvos kariuomenės pratybų ,,Žaibo kirtis – 2015“ vyko 2015 m. gegužės 4–10 dienomis. Tai dar vienas nemenkas karo medikų išbandymas ir savęs patikrinimas, nes būtent šiose pratybose svarbu buvo patikrinti sąveikos tarp karinių ir civilių medicininių pajėgumų procedūras užtikrinant medicininę paramą kariniams vienetams.

plačiau