VšĮ Klaipėdos universitetinė ligoninė priimtų dirbti gydytoją neurologą, akių ligų gydytoją, odos ir venerinių ligų gydytoją. Telefonas pasiteiravimui 8 46 396502.

Prenumeruokite

Naujienos
Otochirurgijos teorija ir praktika
2018-07-19

Tarptautinė mokslinė konferencija: liepos 20-21 dienomis gydytojai iš Lietuvos ir kolegos iš užsienio dalinsis naujausiais mokslo bei profesinės veiklos pasiekimais ir patirtimi.

Pirmąją tarpautinės mokslinės konferencijos dieną dalyviai pristatys savo pranešimus, o antrąją dieną vyks operacijų stebėjimas ir aptarimas.

PROGRAMA

plačiau KAIP NUO LIGŲ IR STRESO APSAUGOTI TUOS, KURIE RŪPINASI SERGANČIAISIAIS?
2018-06-01

Kaip išvengti labiausiai paplitusių darbuotojų sveikatos ir saugos pavojų: skeleto – raumenų sistemos sutrikimų (SRSS) ir psichosocialinės rizikos bei streso darbe (PSRSD)? Apie tai buvo diskutuojama gegužės 23 ir 24 dienomis Vilniuje vykusioje tarptautinėje mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Sveikame kūne – sveika siela. Rūpinkimės tais, kurie rūpinasi mumis“.

plačiau KLAIPĖDOS UNIVERSITETINĖS LIGONINĖS PACIENTŲ PASITENKINIMAS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOMIS
2018-05-31

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje didelis dėmesys skiriamas pacientų pasitenkinimo paslaugomis stebėsenai, pacientų nuomonės, sveikatos priežiūros vertinimo tyrimams. Tyrimų duomenys parodo, kad Klaipėdos universitetinėje ligoninėje teikiama sveikatos priežiūra absoliučiai daugumai pacientų yra tinkama ir ne tik atitinka jų lūkesčius, bet beveik pusei jų lūkesčiai yra viršijami. 2017 metais medikams raštu padėkojo virš 3800 pacientų

plačiau